Ви бачили, як плаває асфальт?

головна

Сьогодні в центрі Куп’янська рівно о 15-00 розпочалася злива з громом і блискавками.

І наробила та злива біди.  З вулиці Тітова та з Центрального майдану вода просто поперла вниз по вулиці Кавказ. Але на цій крутій вулиці немає бордюрів і потоки води прорвалися до людських осель, повимивавши глибокі рівчаки у дворах та городах.

Колись давно, як тільки почала будуватися вулиця Сизонівка (яку чомусь перейменували на Мічуріна), господарі по Кавказському спуску прокопали спеціальну водовідводну канаву, щоб вода бігла до Оскола.Ось як було влаштовано той спуск

32577695801_79bfec0821_b
Потім вулиця Кавказ була вимощена шикарним камінням. Полонені німці так майстерно забутували саме спуск до Оскола, що дорога була міцною і надійною, адже вона фактично тримає від зсуву величезну гору з вулицею Тітова, яка колись так і називалася Нагорна.

Потім тут у 80-х намагалися провести водогін. Розламали бруківку, вирили канаву, закопали труби і зверху просто накидали те каміння. Як змогли втрамбували і поклали шар бетону та тоненький шар асфальту.

Водогін той так і не запустили. А  дощові та повеневі води підмили той асфальт і бетон, дорога просіла в багатьох місцях, адже на вулицях Кавказ і Мічуріна зараз дуже інтенсивний рух легкових і вантажних автомобілів.

За часів керування Михайла Римського тут зробили ремонт і поклали ще один шар асфальту.

З тих пір більше нічого не робилося. На всі прохання мешканців підремонтувати дорогу там, де асфальт знову просів, відповіді не було.

І ось сьогодні під час дощу асфальтове покриття просто порвало водою починаючи з самої гори і до річки.

На нинішню  Куп’янську владу сподіватися не приходиться, хоча там і є в бюджеті резервний фонд саме на такі випадки.

Може десь знову шукати полонених, щоб ту вулицю відремонтували?

Відео зроблене сьогодні, де видно, як місцеві мешканці спасали оселі від повені і збирали шматки асфальту.

1 Comment on "Ви бачили, як плаває асфальт?"

  1. Remake Для когось nirvana для когось стихiя

Leave a comment

Your email address will not be published.

*