Війна за контроль над освітою триває

головна

Сьогодні розгорнулася чергова дія війни, яку веде команда Остапчука-Заніка-Мацегори проти начальника міського відділу освіти Світлани Пасічник.

Активні фаза дій на знищення Пасічник продовжилася після того, як вона “не послухалася” цих діячів і провела справжній відкритий тендер на закупівлю та встановлення вікон в школах.

Це зекономило для міста 892 тисячі гривень, на які відділ освіти ще закуповує додаткові вікна!

Та за лаштунками влади схоже планувалося закупити вікна у конкретних “своїх” постачальників і на повну ціну.  А тут така зухвалість!

І хтось не зміг покласти до своєї кишені ті 892 тисячі.

Одразу після цього Геннадій Мацегора перестав навіть вітатися зі Світланою Пасічник. Як доречі і з більшістю депутатів міської ради. Це дуже влучно характеризує людину, яка вважає себе “куратором” освіти та культури цілого міста.

Аж тут варто нагадати, що всі ці “куратори”: Мацегора, Скребець, Козуб і Стокоз ніяким чином не несуть ніякої відповідальності перед законом, адже підписи під фінансовими документами ставлять не вони, а керівники відділів та управлінь.

А у всіх цих заступників міського голови зовсім інші функції – допомагати вирішувати нагальні питання міста згідно плану економічного і соціального розвитку міста і у межах бюджетного фінансування.

Коли Занік пішов у відпустку, Мацегора, як виконувач обовязків не міського голови, а керівника виконкому, встиг оголосити догану неслухняному начальнику міської освіти за надуманим приводом, і сам пішов у відпустку.

Наразі ця “догана” оскаржується в суді і швидше за все буде скасована.

Потім було створено комісія по перевірці роботи міського відділу освіти.

У розпорядженні Заніка було вказано, що перевірятимуть всю роботу відділу освіти за 2016, 2017 і 2018 роки. А ще за цим розпорядженням мають “комісарити” і управління культури, молоді та спорту.  Але у цьому випадку період перевірки навіть не вказано.

Отже складається враження, що це було просто замовне розпорядження, щоб знайти зачіпку у великому господарстві освіти і нарешті посадити у те кресло начальника свою слухняну маріонетку.

Ми вже повідомляли, як безграмотно було складено документи на ту перевірку, і що перевіряльники не змогли підтвердити за законом своїх повноважень.

Відділ освіти навіть поліцію викликав, для встановлення справедливості.

А ще було направлено відповідні скарги в НАБУ, НАЗК, СБУ і позов до Окружного адміністративного суду.

Пасічник навіть звернулася до Заніка, щоб знову не ганьбити наше місто на весь світ, з пропозицією відтермінувати строки проведення перевірки до рішення суду. І той навіть погодився у телефонній розмові.

Але сьогодні з’явився ось такий лист до обласного департаменту науки та освіти.

 

1

2

Завтра, 24 липня, Світлану Пасічник їде до департаменту науки та освіти щоб роз’яснити стан речей.

Далі буде…

 

2 Comments on "Війна за контроль над освітою триває"

  1. Вольный слушатель | 24/07/2018 at 4:25 pm | Відповіcти

    На фронте понятно где враг, а тут враг перекрасился, говорит правильные слова, всем улыбается, засел в кабинеты и прикрылся большой должностью. ЛЮДИ, запомните эти фамилии и всеми силами гоните их из власти, этих предателей и иуд, готовых за копейку продать всё и вся!

  2. Расклад простой: впереди выборы мэра, среди кандидатов: Маслий, Пасечник и Мацегора. Причем первые два на стороне будущего нардепа и скорее договорятся о своих ролях, а третий – наследство действующего нардепа. Увольнение Пасечник ОЧЕНЬ болезненно скажется на перспективах ее выборов. И это как ни странно выгодно и первому и третьему. Причем увольнение делается довольно коряво, что делает будущее восстановление через суд делом техники, НО на это уйдет время и его может не хватить. Схватка между М и М ожидаема и исход ее пока непредсказуем.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*