Міська влада проґавила закриття відділення Ощадбанку

992927746

У другому мікрорайоні Ківшарівці знову ґвалт. Тут закрили відділення Ощадбанку, яке було в однокімнатній квартирі на першому поверсі будинку №58.

Це відділення дестиліттями викликало постійні скарги мешканців під’їзду, яким так не повезло з цим неспокійним сусідством.

Двері в підїзд майже не зачиняються, взимку там від протягів дуже холодно. Домофон та кодовий замок постійно виходять з ладу, а знаючи це, підїзд облюбували ще й бомжі та алкаші.

Саме це мешканці і писали постійно у своїх скаргах до різних інстанцій, вимагаючи десь перенести відділення банку.

Було запропоновано зробити компромісний варіант зі спорудженням окремого входу до банку. Але міська влада грошей на це не знайшла, а банк, за законом, не має права робити в орендованому приміщенні невід’ємні поліпшення.

І врешті дочекалися, що головне правління банку в Києві вирішило закрити це проблемне та ще й збиткове відділення.

Закрили, а людям десь таки потрібно платити комунальні!

От вони і ломонулися всі у відділення Укрпошти, де до такого напливу людей були не готові.

Вже третій день люди годинами стоять в задушливих чергах, намагаючись встигнути вчасно заплатити за “комуналку”. А працівники пошти вже фізично не витримують. Вони і так працюють дуже повільно, а тут ще й такий випадок.

Мені зателефонували троє обурених “черговиків” і накричали розповіли багато чого поганого на адресу керівництва міста і особливо заступника міського голови з питань Ківшарівки Сергія Стокоза.

Всі їх претензії зводилися до одного: – Чому не було “по-людськи” вирішено ту проблему?!

Я задав це питання Стокозу, але він і не знав, що відділення Ощадбанку вже остаточно не працює. Він сказав, що Ощадбанк за оренду того приміщення платив місту всього 1 гривну на рік, тому грошей на перебудову входу у комунальників немає. Ото і все.

Більше розповіла мені керівник Куп’янського відділення Ощадбанку Ірина Канцедал. Виявляється, правління Ощадбанку розробила стратегію скорочення таких збиткових відділень по всій країні. І вреті-решт, за деякий час в Куп’янську залишиться тільки головний офіс Ощадбанку по вул. Хімушина.

Звісно це пов’язано не тільки з економічними показниками, а й різким зниженням відвідувачів банку. Вже переважна більшість куп’янчан платить всі свої комунальні витрати через  інтернет. Та й все більше людей отримує пенсії на електронні картки.

А ще виявляється, що пенсіонер, власник електронної картки Ощадбанку може без всіляких додаткових нарахувань отримати свою пенсію В ЛЮБОМУ БАНКОМАТІ ЛЮБОГО БАНКУ, В ЛЮБОМУ КУТОЧКУ УКРАЇНИ.

А ще Ірина Канцедал розповіла, що наразі можна платити комуналку не тільки через віконце оператора, а і в терміналах, які стоять в центральному офісі та в Ківшарівському відділенні на першому мікрорайоні. І там завжди чергує працівник банку, який має допомогти клієнтам у цій техніці.

А ще розроблено заходи по допомозі людям, які ще не второпали, як платити в онлайн режимі. Для цього можна прийти зі своїм смартфоном або планшетом до відділення і там допоможуть встановити на них дуже просту “сітку” та покажуть простий набір дій, за яких можна проводити всі ті платежі.

Звісно найгірше сприймають всі сучасні новації люди з вікової категорії 70+.

Вони просто не розуміють:

– як це не штовхатися в чергах,

– як це не мати паперової квитанції про оплату,

– як це платити не готівкою, а карткою.

“От раніше все краще було…” зітхають старенькі, забувши про “совєтські” тотальні черги скрізь.

Саме тому мабуть час створювати для них зрозумілі їм “тимурівські” загони з онуків, та просити їх допомагати своїм древнім родичам платити по людськи.

Ті все одно не повірять у життя без черг, і в те що ера арифмометрів, рахівниць -“щотів” і навіть калькуляторів вже відійшла навіки.

А адаптуватися до сучасності самі вони вже не в змозі.

Сьогодні Ірина Канцедал росказала мені, що банк хоче зробити реорганізацію так, щоб було якнайменше незручностей людям. Для цього по місту додатково будуть встановлені банкомати і термінали. Банк лише хоче заручитися підтримкою міської влади і найближчим часом це питання вона має оговорити з Володимиром Заніком.

Тільки не дай Боже, що Занік вирішить цю реорганізацію так, як “вирішили” на другому мікрорайоні Ківшарівки.

 

 

Be the first to comment on "Міська влада проґавила закриття відділення Ощадбанку"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*