Вручено відзнаки народної пошани

DSC_0912

Сьогодні в Куп’янську пройшла церемонія нагородження відзнаками народної пошани рідних тих наших бійців – захисників, які загинули на війні.

Нагороди вручали представники Всеукраїнського об’єднання рідних зниклих безвісті та загиблих захисників України.

На жаль наша міська влада ніякої інформації про те, що в місті відбудеться така подія, ніде не розмістила. Та й пресу про це не повідомили. Навіть депутатам міської ради відправили СМС повідомлення за 20 хвилин до початку! Тому багато людей просто не встигли на церемонію, яка пройшла в малій залі міськвиконкому.

Тут нагороди було вручено Тетяні Мамедівні Сущовій, мамі Юрія Загребельного, Ірині Миколаївні Алефіренко, мамі Сергія Алефіренка, Ользі Вікторівні Грипас, мамі Віталія Грипаса і Риті Миколаївні Українцевій, дружині Віталія Українцева.

Потім представники об’єднання та ветерани АТО відвідали в Ківшарівці сім’ю загиблого воїна Юрія Безщотного, і вручили орден його мамі Світлані Антонівні, яка занедужала і не змогла приїхати до міста.

 

DSC_0908 DSC_0909 DSC_0910 DSC_0911

А ще Володимир Ілліч, тато Юрія, показав нам фотографію сина, яку було зроблено його товаришами по службі за кілька днів до відправлення під той клятий Іловайськ. Вони привезли цю фотографію вже після загибелі Юри.

І добре, що така фотографія є, адже вона єдина, на якій є армійське зображення нашого захисника.

DSC_0915 - копия

 

 

 

 

 

 

 

 

Be the first to comment on "Вручено відзнаки народної пошани"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*