Лікар-депутат поставила діагноз Куп’янській владі – немічні імпотенти

DSC_0685

Вчора 27 липня нарешті відбулася чергова сесія міської ради. Сесія яка ще раз показала, якою недолугою є міська влада остапчукового “розливу”.

Цього разу зала засідань була переповненою, бо прийшли небайдужі куп’янчани і медики, яким знову шукають кошти на зарплату в аварійному режимі і нічого не роблять для приведення медичної галузі міста до оптимального стану.

DSC_0682 

Виступали представники всіх чотирьох лікарніних підрозділів.    

DSC_0683

Первинна медицина задихається від нестачі нормальних приміщень для роботи та комп’ятерів і меблів. Але тут є свої аргументи, що краще так, ніж переїхати до Ківшарівки або Вузлової.

Головний лікар Ківшарівки знову проявив свій акторський талант, коли хриплим голосом майже прошепотів у мікрофон, що це його останній виступ з цієї трибуни…  І після театральної паузи вже своїм звичайним голосом вигукнув “Потому, что всё это мне остохренело!”.  Але не дотримався своєї обіцянки і потім ще раз чомусь виходив на трибуну.

Він вкотре досить сумбурно запропонував якісь свої варіанти виходу з ситуації і пропонував створити ще одну комісію по медицині.

Потім так захоплено розказував про свої враження від Юлії Світличної, що забував довести думку до кінця, так в не сказавши, якими ж таки були “останні” слова голови ХОДА.

Ще одна представниця старшого покоління ківшарівської лікарні взагалі у своєму виступі пафосно почала цитувати текст пісні стаса михайлова, і схоже дуже здивувалася, що зал не підхопив ту пісню…

Довго виступив і головний лікар міської лікарні.

DSC_0710

І знову на трибуні була постійний жонглер якимись цифрами і прізвищами Наталія Черкашина.

  DSC_0722

 

Але найяскравішим виступом відзначилася наймолодша учасниця цих обговорень,  вузловський лікар і депутат міської ради Наталія Пластун. Я встиг записати цей виступ майже цілком

 

Все точно і зрозуміло. Що ще раз підтверджує моє переконання, що потрібно ставити до керівництва і в медичних закладах, і в школах людей молодого покоління, які бажають щось змінити на краще.

А у заслужених і навіть перезаслужених ветеранів мають ще знайтися залишки здорового глузду щоб самим відкрити дорогу молодим у нових сучасних і динамічних реаліях сьогодення.

Ще один виступ був дуже резонансним. Це виступ депутата Максима Глушка.

Глушко

Занік не дає депутатам виступати зі своїми заявами на початку сесії, загнавши їх у розділ “Різне” на кінець багатогодинних засідань, коли в залі лишається завсім мало людей.

Оскільки озвучення в сесійній залі таке ж погане, як і міська влада, то я публікую не відео, а просто текст заяви Максима Глушка.

Шановні депутати!

Останнім часом вийшло багато публікацій про те, що витворяє міська влада з медициною та освітою. Ось свіжий номер «Нашего города» тут є дві статті: «Бои без правил против купянского отдела образования» і «Купянская медицина идет ко дну».

Я хотів би, щоб кожен із нас замислився над простим питанням – куди рухається наше місто?

Матеріали статті про травлю начальника відділу освіти Світлани Пасічник дають чітку відповідь: такі міські керманичі, як Геннадій Мацегора, – штовхають місто у прірву свавілля та беззаконня.

В той час, коли завалюється житлово-комунальне господарство міста, коли повний провал в медицині, насувається колапс теплопостачання міста, процвітає корупція і казнокрадство практично в усіх сферах виділення бюджетних коштів – міські очільники обрали своєю мішенню, по суті , єдину сферу, де бюджетні кошти розподіляються за прозорими тендерними процедурами та яка може гордитися своїми успіхами.

Звісно, сьогодні система освіти – це кістка в горлі міським казнокрадам та їх погоничам.

Якщо вчора вони дозволяли собі безпардонно зайти у дитячий садочок та жерти дитячі обіди, то зараз їх апетит розігрався не на жарт – вони намагаються розчистити площадку для впровадження корупційних схем в дитяче харчування, в ремонт шкіл та дитячих садочків.

Нешановні пани ненажери! Зупиніться!

Всього за кілька років свого царювання ви привели місто до повного занепаду.

Фактично, своїми діями ви усвідомлено збурюєте протестні настрої  серед куп’янчан, киваючи при цьому на Київ.

Але цей бардак у місті створили саме ви і за це потрібно буде відповідати – і вам, і вашому покровителю!

Бої без правил, які ви ведете проти відділу освіти – це насправді бої проти батьків та їх дітей, у яких ви хочете вкрасти їхнє майбутнє.

І не тільки медицина йде на дно – ви топите усе місто!

Зараз я хочу звернутися до секретаря Куп’янської міської ради Заніка: – Згадайте, що ви на службі у міської громади, а не іграшка на прив’язі у нардепа! Відновіть справедливість хоча б в простих речах, скасуйте незаконні розпорядження щодо звільнення начальника відділу освіти Світлани Пасічник!

Дякую за увагу.

Загалом на сесії було розглянуто багато питань життєдіяльності міста. Ще однією тривожною проблемою стає підготовка до опалювального сезону. Черговий подарунок від влади контора ОІТЦ вже теж збанкрутіла, не зважаючи на найбільші в країні тарифи на опалення. Тепер вони разом з ДРІТом будуть продовжувати висмоктувати з населення борги, а що буде з опаленням – їх вже не хвилює.  

 

 DSC_0679

DSC_0684 - копия (2) DSC_0684 - копия

DSC_0684 DSC_0688

DSC_0689 DSC_0690

DSC_0694 DSC_0699

DSC_0701 DSC_0707

DSC_0708 DSC_0712

DSC_0718 DSC_0719

DSC_0725 DSC_0726

DSC_0729 DSC_0730

DSC_0732 DSC_0733

 

 

 

 

 

1 Comment on "Лікар-депутат поставила діагноз Куп’янській владі – немічні імпотенти"

  1. Вольный слушатель | 28/07/2018 at 6:01 pm | Відповіcти

    Я думаю, что депутатам, которые поддерживают Н. Пластун и М. Глушко нужно объединяться и совместно бороться против остапчуковцев и их самоуправством, а если у самих не получается, то ехать к Ю. Светличной за помощью.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*