Вічна пам’ять захиснику України.

DSC_0889 - копия

Сьогодні Куп’янщина прощалася з 25 річним захисником України Василем Васильовичем Плотніковим. Його поховали в рідному селі Кислівка.

Тут пройшло його дитинство, тут він закінчив місцеву школу і звідси пішов на строкову службу в армію. Після служби Василь працював охороцем в місті Рубіжному і у 2018 році він звернувся до місцевого військкомату та пішов на фронт, захищати Батьківщину від терористів.

Саме те, що Василь був приписаний до рубіжанського військомату схоже і призвело до якогось непорозуміння в організації його похорону. Привезли тіло героя додому вчора ввечорі, а бійці, які привезли його, повернулися до Рубіжного. Це викликало сплеск непотрібної істерії з боку деяких купянських метушливих активістів, мовляв нікому провести героя в останню путь. Втім все владналося, бо його побратими приїхали до Кислівки сьогодні зранку.

Серед них і близькі друзі Василя. Вони розказали, що напали на наших бійців професійно підготовлені диверсанти-росіяни.  Вони вночі під прикриттям мінометного обстрілу зробили проход через заміновані численими розтяжками чагарники, які росуть на фланзі нашої оборони. Відлежавшись в тих кущах, вороги діждалися, коли хлопці стали готувати обід і несподівано збоку напали на наш блок пост, обстрілюючи його з автоматів з глушниками.  Наш боєць, що в цей час стояв на посту, встиг залягти і відкрити вогонь по росіянам з автомата. Його стрілянину почули побратими з інших підрозділів і висунулися на підмогу. Двох бійців було тяжко поранено, а Василь і ще один його побратим загинули.

Василя на рідному подвір’ї відспівав священник, а потім процесія пройшла крізь стрій земляків, яки схилилися перед героєм на коліна.

Поховали Василя на сільському цвинтарі, що знаходиться на в’їзді до села.

Після триразового салюту, за вимогою Уставу, оркестр має грати Гімн України, але підрозділ почесної варти, який прибув чи то з Харкова, чи з Чугуєва, чомусь був без духового оркестру. Тому Гімн акапельно виконали кілька присутніх.

Загибель молодого солдата то горе для батьків, рідних, друзів і для всієї України. Віримо в те, що імя Василя Плотнікова назавжди залишиться в нашій пам’яті.

DSC_0887DSC_0891

DSC_0888 DSC_0889

DSC_0896 DSC_0900

DSC_0902 DSC_0904

DSC_0906 DSC_0907

DSC_0909 DSC_0912

 

 

 

Leave a comment

Your email address will not be published.

*