Перший пішов…

IMG8966

За повідомленням з інсайдерських джерел, сьогодні о 17-00 отримав на руки свою трудову книжку заступник міського голови Олександр Скребець.

І хоча на сайті міської ради повідомлення про це ще не опубліковано, відомо, що він звільнився за власним бажанням, згідно розпорядженню виконуючого обовязки міського голови Володимира Заніка.

Схоже, що допекла його ситуація з куп’янською медициною.

Хоча чи були в нього якісь досягнення в інших сферах діяльності, дуже важко сказати*.

Зважаючи на те, що і Сергій Стокоз всім розповідає, що йому до пенсії лишилося кілька місяців, він теж скоро втече з благого остапчукового корабля.

Чи з’являться нові заступники міського голови, чи схоче хтось зі здоровим глуздом братися затикати числені дірки в бортах, прогризені наглими щурами, чи штурвал будуть за вказівками Остапчука смикати кожен у свій власний бік Козуб та Мацегора, невідомо.

*А ось власне за що відповідав Олександр Скребець за посадовою інструкцією:

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Куп’янської міської ради Скребець О.В.

Відповідає перед міським головою за здійснення відповідними виконавчими органами ради  повноважень, передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», щодо забезпечення дотримання вимог чинного законодавства у сфері соціального захисту населення, охорони праці, охорони здоров’я, роботи з громадянами, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, в галузі оборонної та мобілізаційної роботи, режиму секретності .

Організовує взаємодію виконавчих органів міської ради з територіальним центром соціального обслуговування, Управлінням Пенсійного фонду України в місті Куп’янську, міським об’єднаним військовим комісаріатом, міською держпродспоживслужбою, громадськими та ветеранськими організаціями. Забезпечує координацію роботи виконавчого комітету міської ради її виконавчих органів з міським об’єднаним військовим комісаріатом .

Займається розробленням проектів нормативно-правових актів, проводить їх експертизу.

     Координує і контролює роботу:

 • управління праці та соціального захисту населення Куп’янської міської ради Харківської області;
 • відділу охорони здоров’я Куп’янської міської ради;
 • відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю(щодо взаємодії з представниками громадських організацій та політичних партій);
 • комунального некомерційного підприємства Куп’янський центр первинної медичної допомоги Куп’янської міської ради Харківської області;
 • територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Куп’янської міської ради Харківської області;
 • Куп’янської телерадіокомпанія;
 • служби секретності міської ради (в частині мобілізаційної і оборонної роботи)
 • комунального некомерційного підприємства “Куп’янська міська залізнична поліклініка” Куп’янської міської ради Харківської області;
 • комунального закладу “Куп’янська міська лікарня” Куп’янської міської ради Харківської області;
 • комунального закладу охорони здоров’я “Куп’янська центральна міська лікарня” Куп’янської міської ради Харківської області.

Вирішує за дорученням міського голови інші питання, пов’язані з діяльністю виконавчих органів ради.

Очолює комісії, утворені виконавчим комітетом міської ради за напрямками роботи


2 Comments on "Перший пішов…"

 1. ну и правильно…за все время ничего абсолютно не сделал!!!

 2. Макогон Иван | 04/08/2018 at 5:26 am | Відповіcти

  Від бажання щось зробити до вміння щось зробити – велика відстань…

Leave a comment

Your email address will not be published.

*