Два роки над канавою

головна

Влітку 2016 року з вулиці Давидова-Лучицького здерли асфальт і вирили посеред вулиці канаву, куди за обласні гроші поклали новий водовід.

А от потім роботи по відновленню дороги робили так недбало і кволо, що не встигли ні до морозів, ні навіть до кінця 2016 бюджетного року.

В результаті водовід просто засипали піском. І вже два роки асфальтового покриття там немає.

Пісок з тої канави після великих дощів змиває водою.  І тоді маршрутки не можуть там розвернутися, бо ризикують втрапити до канави.

Нещодавно рекордна злива знову повимивала глибокі ями і знесла пісок та навіть щебінь вниз аж до залізниці.  Спритні місцеві мешканці швиденько розтягли по власних дворах «безгоспну» щебінку. А пісок так перемішався з мулом, що в домашньому господарстві не згодиться.

За два тижні після зливи комунальники зібрали той пісок, завантажили на машини і знову засипали ним ту кляту канаву.

Цей брудний пісок з мулякою став новою бідою для людей, що живуть на «берегах» канави:  після кожної вантажівки там піднімаються справжні хмари пилу, який вітер несе до відкритих вікон квартир.

Вже другий рік куп’янська міська влада мляво скиглить, випрошуючи харків’ян завершити роботу, а обласні комунальники обіцяють, але не виділяють на це гроші.

Тепер термін виділення грошей нібито перенесли на розгляд найближчої серпневої сесії обласної ради. Якщо знову не збрешуть, то до зими мають встигнути з ремонтом тієї вулиці.

Побачивши що я фотографую вулицю Давидова-Лучицького,  водій маршрутки запросив познімати в якому стані рештки асфальту на вулиці Ювілейній. Цією вулицею, виявляється кожні 10 хвилин їдуть маршрутки. І нерви водіїв вже не витримують, адже вони більше ремонтують техніку ніж їздять. А скоро розпочнеться навчальний рік, маршрутки будуть заповнені школярами, а такою дорогою їх просто страшно везти. Те що там в деяких місцях баюри позасипали доменним шлаком, то слаба втіха, до першого дощу, і той зелений шлак змиє і на цій вулиці.

Втім не варто і сподіватися, що цього року і при цій міській владі щось там зроблять. Адже як було сказано на сесії міської ради – всі гроші на ремонт доріг в Куп’янську «з’їдають» роздуті штати лікарень.

Ось коротенький відеорпортаж під хороший свінг з берегів “канави” Давидова-Лучицького і з борту маршрутки, що стрибала вулицею Ювілейною

 

P/S Єдині, хто раді такій ситуації на вулиці Давидова-Лучицького це голуби. Як не ущільнюють свої кузови водії зерновозів, на цій вулиці все одно зерно висипається на землю і голуби тут роз’їлися до дебелих розмірів

головна2

1 Comment on "Два роки над канавою"

  1. ви б ще вулицю Студентську виклали, там теж жахіття!!!!

Leave a comment

Your email address will not be published.

*