“Кобра” в Куп’янську

DSC02328 - копия

Сьогодні в Куп’янську відбувся матч 17 туру чемпіонату Харківщини, в якому наш “Металург” приймав харківську “Кобру”.

Втім ця “Кобра” виявилася досить беззубою. Молоді харківські футболісти отримали в свої ворота по два голи в кожному таймі.  На початку гри рахунок відкрив Олександр Холодков, а в середині першого тайму ще один гол забив Олександр Пацук.

У другому таймі харків’янам, які грали досить організовано, хвилин на 20 вдалося відсунути гру від своїх воріт, хоча й до наших вони майже не доходили. І нашим нападникам діставалось від кусючих захисників “Кобри”.

DSC02302 DSC02299

DSC02313

А потім знову проявив свою майстерність Олександр Холодков і забив свій другий гол.

DSC02309

DSC02310

А невдовзі Холодков зробив свій хеттрик і довів загальний рахунок до 4:0. Після цього “Металург” провів кілька замін, і на поле вийшов й тренер команди Олександр Мітьолкін.

DSC02319

DSC02322 DSC02323

І тут “Кобра” небезпечно огризнулась і ледь не забила гол. Та нашому захиснику Євгену Лук’янову вдалося вибити м’яч, коли той вже летів у ворота. Харків’яни після цього продовжили атакувати, але це вже було запізно.

Більш досвідчений “Металург” впевнено переміг досить молоду за віком “Кобру”.

Наступну гру “Металург” проведе за три дні в суботу 11 серпня в гостях у лідера нашої групи ФК”Вовчанськ”.