Справа “управдомші” живе й процвітає в Харківгазі

regnum_picture_1506146716768983_normal

Сьогодні до мене у відчаї звернулися мешканці п’ятиповерхового будинку № 8, що в селищі Ківшарівка, яких вже на кілька діб залишили  без газу.

Тактика поведінки газовиків вражає своїм цинізмом.

Спочатку на під’їзді повісили стандартну об’яву, що на газовому стояку будуть проводитися ремонтны роботи і газ буде відключено на деякий короткий термін. І на момент запуску газу, мешканці кожної з 5 квартир мають бути вдома.

Але ніяких робіт бригада, що приїхала значно пізніше ніж було повідомлено,  не проводила. Робочі лише перекрили газ на один стояк і запломбували кран.

А далі було розіграно фарс.

Стурбовані мешканці вже поночі стали телефонувати в куп’янську контору Харківгазу. Ті запитали, чи в кожній квартирі є люди, і особливо їх цікавила квартира де живуть злісні неплатники.

Всі були вдома і знову приїхала бригада.

Робітники одразу пішли саме на 4 поверх, де живуть ті боржники, що мають заборгованість за газ більше 5 тис. грн.  Інші квартири їх не цікавили.

Один з господарів відчинив квартиру, та коли йому повідомили, що це приїхали віключити їх від газопостачання, господар попросив показати рішення суду на ці дії.  А оскільки рішення суду не було – він не пустив бригаду до квартири.

Газовики розвернулися і поїхали собі, залишивши мешканців всіх 5 поверхів без газу.

Постраждалі телефонували на гарячу лінію в Харківгаз, там їх запевнили, що такого бути не може, щоб людей так образили і порадили звертатися до суду. Хоча куп’янські газовики потихеньку казали, що то Харків їх заставляє таке робити.

Звернення до депутата міської ради, прокуратури, гарячої лінії кабінету міністрів, головного управління Держпродспоживслужби теж нічого не дало.

Я зателефонував заступнику міського голови Сергію Стокозу, який підтвердив, що це так нагло ведуть себе газовики. В Ківшарівці наразі заручниками газового монополіста є мешканці кількох будинків і насправді людям потрібно звертатися до суду.

Хоча всі розуміють, що така судова тяганина буде безкінечною, зважаючи на потужний штат юристів у Харківгазі.

Люди, які чесно і своєчасно платять за газ – у відчаї.  Вони вже п’яту добу сидять без газу, хоча і виконують всі умови договорів з його продавцем.

Вимагати від людей колективної відповідальності за нахабних сусідів – то елементарна беззаконність. Але газовим монополістам на це начхати.

Наразі мешканці будинку №8 намагаються знайти виходи на місцеве та харківське керівництво газовиків, але їм мабуть таки у цьому потрібна допомога міської влади.

Чи вистачить у можновладців волі захистити своїх виборців?

Без газу по цьому стояку залишили:

– одну онкохвору пенсіонерку та її старенького чоловіка,

– одного пенсіонера, що переніс інсульт та його літню дружину,

– ще одну пенсіонерку,

– сім’ю шкільного вчителя

– і двох боржників.

Be the first to comment on "Справа “управдомші” живе й процвітає в Харківгазі"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*