Куп’янчанин Володимир Єрьоменко чемпіон України з боксу

БОКССС

З 7 по 12 серпня в  місті Кропивницькому проводився Чемпіонат України з боксу серед юніорів 2002-03 років народження.

Цей чемпіонат був особливим, бо за його підсумками формувалася збірна України. На турнір зібралися найсильніші боксери цієї вікової категорії.

Збірна Харківської області на цьому чемпіонаті складалася з 16 боксерів, пятеро з яких – це куп’янчани, вихованці відомого куп’янського фахівця, тренера ДЮСШ міського відділу освіти Ігоря Івановича Мартинова.

Це Максим Кушніренко, вагова категорія до 70 кг, Дмитро Пархоменко в.к. до 63 кг, Володимир Єрьоменко в.к. до 60 кг, Олександр Поздняков в.к. до 57 кг, Володимир Борщов в.к. до 50 кг.

Всі наші земляки виступили досить гідно.

В черговий раз знову всіх вразив Володимир Єрьоменко, студент Куп’янського авто-транспортного коледжу.

Він єдиний зі збірної Харківської області став чемпіоном України вигравши всі свої 5 боїв!

Особливо важкими були його поєдинки в півфіналі та фіналі, але перемога нашого земляка була беззаперечною.

Вітаємо чемпіона і його тренера з цією знаковою перемогою!

Тепер Володимир Єрьоменко став першим номером збірної України у своїй ваговій категорії.

Це вже вдруге Володимир потрапляє до лав збірної нашої держави. Але у 2016 році прикрий перелом пальця завадив йому виступити за збірну на міжнародних змаганнях.

Наразі збірна України розпочинає підготовку до європейського рейтингового турніру який пройде в листопаді в Ірландії .  І у Володимира Єрьоменка починається новий тренувальний процес у складі збірної, де йому буде допомагати і Ігор Іванович Мартинов. Хоча поїхати зі спортсменом до Ірландії наш тренер не зможе, бо збірна має обмежене фінансування.

Нажаль, цьогорічний Чемпіонат Європи буде проходити в російській Анапі, тому юніорська збірна України виступати на території країни-окупанта не буде.

Дуже приємно, що Володимир Єрьоменко це вже другий куп’янський чемпіон України з боксу 2018 року.

Першою у лютому на Чемпіонаті України у місті Рівному стала Олександра Манько, теж вихованка Ігоря Мартинова.

А ще цю чарівну дічинку було визнано «Учнем 2018 року» міста Куп’янська. Наразі Саша теж наполегливо готується до чергового чемпіонату України, який пройде восени. Бажаємо їй плідної праці і успіхів в боксі та навчанні.

Варто зазначити, що у липні ще один вихованець Ігоря Мартинова, куп’янський боксер у ваговій категорії до 91 кг. Іван Демченко з села Петропавлівка на рейтингових змаганнях виконав норму Майстра спорту України. Вітаємо нашого земляка з високим спортивним званням.

А Ігорю Мартинову дякуємо за його професійне і навіть фанатичне ставлення до своєї роботи і бажаємо продовжувати готувати гідних боксерів, які прославляють наше рідне місто.

Be the first to comment on "Куп’янчанин Володимир Єрьоменко чемпіон України з боксу"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*