У нас ремонтують дороги!

Асфальтtttt

Мені часто закидають читачі з міського «білого дому», що на цьому сайті мало позитивних матеріалів про те що робиться в Куп’янську та Куп’янському районі.

Ось нарешті є чудовий привід.

Йдеться про дорогу, яку водії та перевізники просто проклинали, і яка мала в народі кілька назв: «зубодробилка», «танковий полігон», «собача свайба» тощо.

Куп’янчани, доведені до відчаю поганими дорогами були раді візиту до нас голови ХОДА Юлії Світличної. Адже готуючись до прийому високої гості, було досить швидко відремонтовано дорогу від міста до Ківшарівки і далі до Кругляківки.

Відремонтовано в основному грошима та силами Куп’янського району.

Навіть у міської влади кудись зникли дурнуваті аргументи про «нічійний» шматок цієї дороги від повороту на Ківшарівку і до початку села Подоли. Там міські служби  чимось позасипали страшні баюри і якийсь асфальт поклали.

Дорога на Ківшарівку стала більш-менш нормальною.

І ось дійшла черга до капітального ремонту досить розбитої ділянки дороги від села Подоли до Курилівського мосту.

Як і повідомляв нам недавно голова райдержадміністрації Микола Ситник, в районі заплановано кілька серйозних ремонтів доріг, і цієї ділянки теж.

Зараз ремонт йде високими темпами. Дуже дивує, що на відміну від міських ремонтників, дорогу під асфальт поливають суцільним шаром гудрону, а не місцями і ріденькими цівочками. Та й шар асфальту кладуть сантиметрів 10.

І коткують той асфальтобетон не ручним самопальним катком з труби, а досить важкими сучасними машинами.

За півтори хвилини хорошої дороги звісно не розбереш, чи якісний бітум у виготовлені асфальту використовують дорожники. Та здається, що то все ж таки справжній бітум, а не якась дешева «мазутна» гидота, яка не схвачує воєдино пісок та щебінь, а просто їх забруднює у чорний колір…

Радує, що в Куп’янську хоча б района влада тримає слово. Молодці!

А я із задоволенням готовий написати позитивні репортажі з відремонтованих вулиць Куп’янська:

Садової, Студентської, Давидова Лучицького, Мічуріна, Заосколянської… Та з любої вулиці , де щось нарешті буде зроблено за наші бюджетні кошти по-людськи!

Ось коротньке відео з відремонтованого шматочка дороги

5 Comments on "У нас ремонтують дороги!"

  1. Кроме дорог у нас есть еще и тротуары. Они предназначены для пешеходов, которых, как утверждали классики, надо любить. Купянских пешеходов в городе не любят.

  2. Я каждый день молюсь Богу, чтобы сделали Комсомольскую! Пусть Светличная приедет, и поедет куда-нибудь по этому маршруту! Или Брынцов, с таким автопарком разбиты дороги, масса автобусов прёт ежедневно по Комсомольской – не жалко ходовки? Сделайте эту улицу хоть кто-нибудь! Совместными усилиями!!!

  3. Вольный слушатель | 20/08/2018 at 4:25 pm | Відповіcти

    Приятно смотреть на такую красоту, а ещё приятнее было бы наблюдать такую же картину после схода снега. Хочется верить, что ребята делают своё дело на совесть.

  4. Макогон Иван | 21/08/2018 at 5:46 pm | Відповіcти

    Інтересно, чи буде в цьому році ремонтуватись наша ВІП-вулиця – ПРОСПЕКТ Конституції ?.. Я вже не кажу про тротуари, в темну пору на яких можно одержати будь-яку травму… І знову “звідти” скажуть – негатив… Так вони ж самі його створюють, бо яка ж “садова” голова придумала вулицю, половина якої з одностороннім рухом , назвати ПРОСПЕКТОМ… Варте книги Гінеса…

  5. Щось мені підказує, що чекати продовження ремонту доріг у цьому році — марно. В порівнянні з минулим роком тротуари взагалі не роблять. Жодної прокладеної доріжки за увесь рік

Leave a comment

Your email address will not be published.

*