Відділ освіти лишився без керівництва

дишло2

Останні дні перед початком нового навчального року в Куп’янську пройшли під масованою атакою остапчукової команди на відділ освіти, а саме на начальника відділу Світлану Пасічник.
Їм потрібен абсолютний власний контроль за коштами, які виділяються на освіту. А Пасічник не дозволяє їм цього робити.

З першого дня після виборів міського голови остапчуківці намагалися вигнати Пасічник, але ніяк не знаходився привід. Всі їхні недолугі потуги розбивалися об закони України і Світлана Михайлівна продовжувала працювати.
Після смерті Олега Войтюка почалася нова хвиля нападок на “неслухняну” керівницю. Тепер на війну з нею було кинуто вірного “куратора” гуманітарної сфери Геннадія Мацегору. Те, що він вступив у війну було зрозуміло і стороннім. Цей чиновник навіть не вітається з Світланою Михайлівною, що дуже точно характеризує людину, яка крім Освіти “керує” ще й Культурою.

Звісно останньою краплею, яка привела в стан сказу ворогів Пасічник, стало абсолютне прозоре освоєння коштів на заміну вікон в ківшарівських школах. Відділ освіти “посмів” сам визначити за тендером у кого купити ті вікна. І в результаті було зекономлено більше  800 000 грн. цільових коштів з обласного бюджету. Більше того на ці 800 тис. відділ освіти тепер має змогу ще закупити додаткові вікна!

Мацегора став чіплятися до кожного кроку Пасічник. І навіть заміняючи на кілька днів Заніка, встиг винести їй догану за надуманим приводом. Це його “розпорядження” наразі оскаржується в суді.

Слідом за цим Мацегора навіть сам вийшов на кілька днів з відпустки, щоб направити до відділу освіти антикорупційну ревізію. Документи на проведення цієї перевірки було написано з порушенням багатьох законів і норм. Члени тої комісії розуміли, що діють з порушенням закону, але не могли протидіяти натиску “куратора” .

Пасічник намагалася поговорити з Мацегорою, але той не, сказавши, що він більше 2 хвилин на розмову ні з ким не витрачає, а  Пасічник вже аж 7 хвилин вимушений слухати…

І ось з’являється розпорядження Заніка про звільнення.  Як сказав Світлані Михайлівні цей виконуючий обов’язки міського голови, йому з цього приводу всю ніч Остапчук телефонував, вимагаючи звільнити непокірну.

Звісно що розпорядження буде оскаржене в суді, адже все має робитися виключно в рамках закону.

Як повідомили нам з відділу освіти, разом з Пасічник звільнилися ще кілька працівників. Це заступник начальника відділу освіти Шовкопляс Т.В., головний бухгалтер Кузніцов В.С., заступник головного бухгалтера Оболонко О.Ю., провідні спеціалісти  Федотко Ю.П  і Дворник О.А.

Кого зі слухняних посадять на їх місця остапчуківці невідомо.

 

Звільнення 11Звільнення2Звільнення 3

 

1 Comment on "Відділ освіти лишився без керівництва"

  1. Вольный слушатель | 31/08/2018 at 4:57 pm | Відповіcти

    Вот сейчас в этом противостоянии и будет доказано, что стОит купянское общество в лице народных депутатов, активистов и т.н. элиты. Будут ли они танцевать под дудку Остапчука или являются настоящими патриотами своего города. Всё только начинается, запасаемся попкорном, наблюдаем за событиями или активно участвуем в процессе по мере своих сил и возможностей.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*