Насіяв конопель…

konoplya

29 серпня 2018 року Куп’янський міськрайонний суд Харківської області, розглянув у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження з обвинувальним актом за незаконний посів та вирощування рослин коноплі без мети збуту.

25.05.2018 р. о 18.00 год. співробітники поліції на присадибній ділянці мешканця міста Куп’янська виявили і вилучили 26 кущів конопель масою 96, 5 грамів.  Ділянка з коноплями дбайливо поливалася і проривалася від бур’янів.

В ході проведення обшуку у будинку в одній із жилих кімнат, виявлено та вилучено у паперовому згортку канабіс* з домішками, загальна маса якого, в перерахунку на суху речовину, склала 11,6743 грамів.

А у надвірній будівлі, яка на момент обшуку була зачинена на навісний замок, виявлено та вилучено сухі стебла та листя конопель, загальною масою в перерахунку на суху речовину – 78,7106 грамів.

Звинувачений вирощував і зберігав цей канабіс без мети збуту, а виключно для подальшого особистого вживання.

Суд ухвалив визнати підозрюваного винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених статтями Кримінального кодексу

№ 309 ( Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів без мети збуту)

і № 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель)

та призначив йому покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у виді трьох років позбавлення волі.

Винуватця звільнено від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком в три роки. З  нього стягнено судові витрати за різні експертизи 5005 грн на користь держави.

Марихуану**, вагою 10 грам, 26 кущів рослин зеленого кольору; речовину рослинного походження, суху, необроблену у кількості 2 кущів рослин, – знищити.

 

* Канабіс – це узагальнена назва, що об’єднує ряд психотропних продуктів, одержуваних з частин квітучих рослин роду конопель.

**Марихуана – це суміш подрібнених частин конопель.

 

 

Be the first to comment on "Насіяв конопель…"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*