Заступник Юлії Світличної звітував перед ківшарянами

головнаааа

Про збори мешканців Ківшарівки в селищі говорилося давно. І ось нарешті 5 вересня о 15-00 близко сотні ківшарян зібралися на ґанку палацу культури ім. Кошелєва.

Тут була анонсована зустріч з заступником голови Харківської обласної адміністрації Євгеном Шахненком, який мав відповісти людям, що зроблено обласними службами по питанням, які ківшаряни задавали особисто Юлії Світличній під час її червневого візиту.

Не зрозуміло, чому приїхав саме Шахненко, адже нещодавно новим куратором Куп’янщини було призначено іншого заступника Світличної – Вадима Данієляна. Мабуть тому, що Данієлян ще не має повного уявлення про стан справ в Куп’янську.

А досвідчений чиновник Шахненко з непоганим артистизмом, вміло зумів згасити агресивний настрій галасливих ківшарян і кілька разів повторив присутнім основні меседжі своєї сьогоднішньої місії:

1. Відповідь на питання про погані дороги:  Дорога від Чугуєва до Куп’янська вже досить пристойна. Та й від Куп’янська до Ківшарівського палацу культури дорога з часів візиту Юлії Світличної теж ще тримається.

2. Ківшарівську лікарню закривати не будуть. Потрібно лише провести її оптимізацію. І це буде зроблено.

3. Погане опалення. Над цією проблемою ОІТЦ і особисто керівник цієї контори працювали всю весну і літо. Вони відремонтували на новій ківшарівській котельні “всі два котли, чи три, чи навіть п’ять!”. Бо до цього “кілька десятиліть в котельні нічого не робилося”. А ще область дала кілька мільйонів на ремонт теплотрас. По тим мільйонам було названо кілька різних цифр, а скільки саме – так ніхто й не зрозумів.

А на зауваження Богдана Черемського про те, що щось дуже вже красиво все розказують, Євген Шахненко чомусь обізвав того “агітатором” і пообіцяв особисто запросити Богдана Івановича на оглядини котлів і теплових мереж. І вони таки потім разом поїхали “по об’єктах”. Будемо чекати тепер репортаж від Богдана про ту частину візиту Шахненка.

Відповів Шахненко і на головне питання про нікчемну міську владу: “Ось скоро виберемо нову і все буде добре”.

Звісно народ і сьогодні задавав питання, а чиновники зі свити Шахненка старанно все записували.

Це і питання про повернення відділення пенсійного фонду, та відділення поліції  в Ківшарівку.

І багато конкретних питань по конкретним будинкам та квартирам, які чомусь не вирішують місцеві чиновники.

І питання про дефіцит медичного персоналу в лікарні та сержантського складу в поліції.

І питання про свавільне звільнення Світлани Пасічник.

Євген Шахненко обіцяв про все доповісти особисто Юлії Світличній.

Багато знайомих питали у мене: “Чи не бреше цей артистиний харківський гість?”. Я відповідав, що до сьогодні брехні від нього не чув, а там – побачимо по справам.

Міські мляві чиновники на фоні енергічного і впевненого в собі харків’янина виглядали, як завжди, убого. Вони сьогодні знову наслухалися гнівних образливих епітетів від ківшарян і куп’янчан та стояли й “обтікали” здебільшого мовчки. А коли щось намагалися сказати, то й дійсно, краще б помовчали.

Ось кілька хвилин відео з тієї годинної зустрічі.

 

DSC09474 DSC09477

DSC09472 DSC09470

DSC09468 DSC09466

DSC09465 DSC09460

DSC09457 DSC09452

DSC09453 DSC09450

DSC09449 DSC09440

DSC09480DSC09439 DSC09438DSC09483 DSC09487 DSC09443

 

 

 

 

 

 

 

 

Be the first to comment on "Заступник Юлії Світличної звітував перед ківшарянами"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*