Госпітальні округи – це множина чи однина?

block_3

Бюрократичні хитрощі досить легко можуть ввести в оману любого пересічного громадянина.

Харківські обласні чиновники і депутати навіть ось це правило української мови порушили: “Словозмінна категорія числа реалізується в українській мові у протиставленні двох рядів форм – однини і множини“.

А тепер власне про госпітальні округи.

Памятаєте, як кілька разів на людях бив себе в груди Володимир Занік, розказуючи, що завдяки йому, Скребцю, Черкашиній, обласним депутатам Мацегорі та Чигринову і “лічно” дорогому товаришу нардепу,  місто Куп’янськ ось-ось стане центром великого госпітального округу. І тоді всі питання по фінансуванню Куп’янської медицини вирішаться, як у казці?

Аж ось 30 серпня на сесії обласної ради було прийнято довгоочікуване рішення “Про внесення змін до проекту формування госпітальних округів Харківської області”.

Ось це рішення, за яке мовчки проголосували депутати Мацегора та Чигрінов. Мовчки, бо не виступали в обговоренні цього дуже важливого для нашого міста питання.

 

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

XVІI  сесія  VІI  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

Від 30 серпня 2018 року                                                                № 792-VІI

 Про внесення змін до проекту формування госпітальних округів Харківської області, затвердженого рішенням обласної ради від 31 серпня 2017 року № 515-VII «Про формування госпітальних округів Харківської області» (зі змінами)

 З метою забезпечення гарантованого своєчасного доступу населення до послуг вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів, відповідно до статей 43, 59 Закону України Про місцеве самоврядуванняв Україні», статті 14 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» (зі змінами), Порядку створення госпітальних округів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року № 932, Примірного положення про госпітальний округ, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 20 лютого 2017 року № 165 (зі змінами), рішення Харківської обласної ради від 29 жовтня 2015 року № 1330-VI «Про схвалення Стратегії побудови нової системи охорони здоров’я та медичної освіти у Харківській області на період до 2020 року», спільного розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації та голови Харківської обласної ради від 23 березня 2017 року № 106/49 «Про створення робочої групи з питань впровадження в області медичної реформи та формування госпітальних округів Харківської області» (зі змінами), враховуючи рекомендації Міністерства охорони здоров’я України, викладені у листі від 20 вересня 2017 року № 19.1-04-1611/25070, обласна рада

 В И Р І Ш И Л А :

 1. Внести зміни до проекту формування госпітальних округів Харківської області, затвердженого рішенням обласної ради від 31 серпня 2017 року № 515-VII «Про формування госпітальних округів Харківської області», зі змінами, внесеними рішенням обласної ради від 01 березня 2018 року № 660-VІI, виклавши його у новій редакції (додається).

 2.Харківській обласній державній адміністрації направити до Кабінету Міністрів України проект формування госпітальних округів Харківської області для його затвердження.

 Та сама бюракротична граматика.

Бачите : прийнято рішення про госпітальні округи (множина).

Але те, як виглядають межі тих округів, заховано в додатку до рішення, яке просто так не відкривається.

А коли нарешті той додаток скачуєш на власний комп’ютер, то виявляється, що на Харківщині створюється аж… 1 обласний госпитальний округ (однина).

Як це рішення гикнеться всій куп’янській медицині – лишається тільки гадати.

Ось цей додаток-картинка

 

Госпітальний округ

 

 

 

 

 

 

Be the first to comment on "Госпітальні округи – це множина чи однина?"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*