У парку відкрилося оновлене дитяче містечко

головна

Як ми вже повідомляли на нашому сайті, Постановою кабінету міністрів України № 423 від 13 червня, яка передбачає розподіл у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, для Куп’янська виділено 1 млн. 400 тисяч гривень на реконструкцію міського парку (перша черга).

Реконструкція дитячого містечка в парку була дуже потрібна, адже старі гойдалки, каруселі та гірки вже застаріли. І дуже добре, що кабмін виділив кошти на нові сучасні атракціони.

І ось сьогодні після напруженої роботи лише працівників парку і монтажників підрядної організації, якою виступав саме виробник тих дитячих аттракціонів, київська фірма “Інтер Атлетіка”, було відкрито для відвідувачів оновлене дитяче містечко.

Ще не встиг цілком вистоятися бетон, яким залиті фундаменти атракціонів, не завезено необхідна кількість піску, немає воріт до містечка, але міське керівництво поспішило провести фанфарне “урочисте” відкриття. І зрозуміло, що це дійство підганяли під приїзд Остапчука.

Сьогодні на майданчик за півгодини до початку дійства заставили привести дітей з дитсадка “Чебурашка” та школярів з шостої школи.

І діти, їхні батьки та вчителі мали довго чекати, коли прийдуть “керівники”, щось пробубнять у мікрофон і нарешті оголосять майданчик відкритим.

Не всі батьки дочекалися коли приїде Остапчук і забрали своїх дітей. Звісно ці діти рюмсали, бо їм не дали подивитися на справжнього живого нардепа    ще хотілося побігати по майданчику і покататися на атракціонах за 1 400 000 гривень.

DSC09778

А школярики взагалі не розуміли, як це – оголосять відкритим?  Адже вони вже півгодини і так вже опановували всі нові атракціони, і їм було байдуже, що то за товсті дядьки ходять по асфальтованій алеї містечка.

Дітям і так було добре, бо завтра нарешті будуть вихідні. Єдине, що вони зрозуміли, що на кораблики співають і скачуть їхні однолітки з “Конопушок” і що їм всім ще дадуть солодкі подарунки.

Власне на цьому “урочистості” завершилися.

Подивимось як, і за які гроші будуть завершувати роботи: звідки і за скільки привезуть пісок, скільки будуть коштувати ворота тощо.

Хочу лише зазначити, що ні Остапчук, ні Мацегора під жодним з фінансових документів своїх підписів не залишають. Все буде підписувати і за все нести відповідальність начальник управління Максим Лаптєв.  

За традицією у відео і фотозвіті – лише чудові обличчя наших куп’янчан.

       DSC09777

 DSC09784

DSC09786 DSC09787

DSC09788 DSC09789

DSC09791 DSC09793

DSC09794 DSC09795

DSC09796 DSC09797

DSC09803 DSC09799

DSC09801 DSC09802

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Be the first to comment on "У парку відкрилося оновлене дитяче містечко"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*