Новини футболу

головна

Юнацький футбол

Сьогодні, 16 вересня, на стадіоні “Металург” Куп’янська “Мрія UFC” у другому турі чемпіонату України серед клубів ДЮФЛУ приймала команди футбольного клубу “Майстер м’яча” з Харкова.

Наші гості сповідують у себе голандську модель тренувань і гри. І саме тому кольори форми клубу з помаранчевими футболками, такі, як і у збірної Голандії.

Першими на поле вийшли команди вікової категорії U-17.

У грі з командою “Майстер мяча” головною проблемую для всіх захисників є нейтралізація найвищого гравця ліги, майже двометрового капітана команди Дмитра Вірачіта.

Спочатку не впорались з ним і захисники “Мрії UFC”, коли Вірачіт відкрив рахунок. Звісно він забив гол ударом головою. Хоча початок гри був за нашими земляками, м’яч потрапляв у поперечку воріт, потім не вдалося реалізувати і вихід сам на сам з воротарем харківських “голандців”.

І лише в другому таймі спрацювала заміна від тренера Ігоря Сіроштана. Це вихід Дмитра Бібіка, центрального захисника команди, який зрівняв рахунок в грі після розіграшу стандартного положення. Бібік невдовзі міг і вдруге забити, але його удар головою відбив воротар харків’ян. В результаті гра завершилася внічію 1:1.

За схожим сценарієм складалася гра і команд U-15.  Тут теж рахунок відкрили гості. І що дуже прикро – сталося це вже на 14 секунді гри!

DSC09900

Наші хлопці одразу відповіли кількома атаками, але лише наприкінці тайму Михайлу Кальченку вдалося зрівняти рахунок. Важко проходила і друга половина гри, але нарешті після затяжної атаки “Мрії UFC” Олексій Плющ таки приніс перемогу нашим юним землякам.

2:1 – друга поспіль перемога вихованців Максима Коленди.

23 вересня у третьому турі чемпіонату України “Мрія UFC” буде грати у гостях в місті Бахмуті, де наразі базуються футболісти Донецького вищого училища олімпійського резерву імені Сергія Бубки.

Дорослий футбол

Розпочалися ігри фінального турніру чемпіонату Харківської області серед дорослих. Нагадаю, що до цього турніру вийшло по 5 команд з кожної групи. Всі вони грають в турнірі вже з набраними очками у попередній стадії в іграх з іншими 4 командами своєї групи. І у фінальному турнірі команди будуть грати лише з командами іншої групи.

Втім і тут не обійшлося без неприємностей: клуб “Кобра” в останню мить знявся зі змагань, і тепер першість між собою розіграють лише 9 команд.

Отже першим суперником куп’янського “Металургу” стали гості з футбольного клубу “Лозова-Панютіне”.

Наші гості відкрили рахунок на 36 хвилині, а на 42 – вже вигравали з рахунком 2:0.

Куп’янчани оговталися від такого початку гри і стали домінувати на полі. Але тут почали нагадувати про себе арбітри. Бокові раз по раз фіксували неіснуючі положення “поза грою” у наших футболістів. А потім головний арбітр Смолянінов не побачив, як гості нагло збили нашого гравця в своєму карному майданчику і не призначив пенальті.

Але під тиском обурених трибун, вже за кілька хвилин він таки призначив очевидний одинадцятиметровий удар в ворота лозівчан.

Дмитро Лебідь на 44 хвилині впевнено забив пенальті і на перерву команди пішли за рахунку 1:2.

DSC09895

В другому таймі “Металург” продовжував атакувати і на 74 хвилині Ярослав Шейка, який вийшов на заміну, зрівняв рахунок. “Металург” продовжував тиснути, але арбітри теж продовжували своє свавілля. За надуманим приводом Смолянінов нагородив двома “гірчичниками” і врешті видалив з поля на 86 хвилині одного з найактивніших наших гравців Олексія Книша. Наші продовжували атакувати і в меншості, але гра так і закінчилася з рахунком 2:2.

Наступну гру “Металург” зіграє 22 вересня в Харкові з командою “МЕТАЛІСТ 1925 ЮНІОР”

Турнір ветеранів.

Сьогодні 16 вересня в чемпіонаті області серед ветеранів куп’янський “Металург” виграв вдома у команди Борової з рахункоа 5:3

Be the first to comment on "Новини футболу"