Нове старе призначення в міській владі

Ваги 2

Минулого тижня виконуючий обов’язки міського голови Володимир Занік був кілька днів у відпустці.

Тимчасово виконуючим обов’язки виконуючого обов’язки, але лише в межах керування виконавчими службами, на цей час він призначив Генннадія Мацегору.

В п’ятницю, ще один заступник міського голови Андрій Козуб зібрав колектив управління містобудування, архітектури і земельних відносин та ознайомив їх з розпорядженням підписаним Мацегорою про призначення виконуючою обовязки начальника управління Олени Кошелєвої-Скляр.

Чи мав право на це кадрове призначення виконуючий обов’язки виконуючого обов’язки – розбираються юристи, адже це виключне право міського голови, або секретаря міської ради, який виконує обов’язки міського голови. І аж ніяк не заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, яким є Мацегора.

Нагадаю, що з офіційних повідомлень силових структур відомо, як в березні цього року в Куп’янcьку при отриманні хабаря було затримано керівника Управління містобудування, архітектури і земельних відносин. Підозрювану в цьому злочині Олену Кошелєву-Скляр згодом відпустили під грошову заставу. Вона одразу написала заяву і була звільнена з посади за власним бажанням. Але згодом, вона прийняла участь і виграла у конкурсі на посаду головного спеціаліста-юриста того самого Управління.

Суд по справі хабаря ще й досі не відбувся.

Саме “розпорядження” на сайті міської ради й досі не опубліковано, що теж порушує закон про прозорість влади.

 

2 Comments on "Нове старе призначення в міській владі"

  1. Вольный слушатель | 17/09/2018 at 5:08 pm | Відповіcти

    ADMIN, не смеши народ! Гордом управляет не Заник, а Остапчук и никакие законы ему не указ.

  2. Макогон Иван | 19/09/2018 at 6:35 am | Відповіcти

    живем по принципу – навпаки..

Leave a comment

Your email address will not be published.

*