Загиблі герої – то наша національна гордість

головна

Сьогодні в малому залі будинку рад пройшла зустріч сімей загиблих воїнів АТО і ООС з представниками Благодійного фонду “Нація добра” в рамках проекту «Життя триває», який реалізується за підтримки Канадського фонду місцевих ініціатив (Embassy of Canada in Ukraine).

На зустрічі були присутні ветерани АТО, волонтери, представники районної державної адміністрації і міськвиконкому.

Всі заходи проекту “Життя триває” націлені на психологічну підтримку та допомогу повернутися в соціум членам родин загиблих воїнів.

Співзасновник фонду “Нація добра” Катерина Новікова сама є вдовою воїна АТО, тому вона дуже добре розуміє, що відчувають люди, коли втрачають найближчих і найдорожчих людей. Людина лишається наодинці зі своїм горем. І дуже важко людям виходити з цього стану.

Благодійний фонд організовує надання психологічної, соціальної, юридичної, духовної підтримки матерів, батьків, дружин і дітей загиблих героїв. Велика кількість заходів проводиться у форматі спілкування саме в колі кількох родин, які теж втратили найдорожче – своїх синів, батьків, чоловіків. Так люди легше переносять свій стан глибокої журби. Проводяться заходи і окремо для дітей, окремо для вдов, окремо для мам і татусів.

Організатори проекту звернулися до керівництва району і міста з проханням постійно залучати членів родин загиблих до різних заходів, знаходити можливість допомогати з організацією транспорту для поїздок на обласні і державні заходи.

А ми повинні завжди пам’ятати, що саме завдяки нашим воїнам, які боронять і зберегають мир в наших домівках, війна не розповзлася по всій Україні, і загиблі герої – то наша національна гордість. Ми маємо постійно підтримувати їх батьків, дітей, дружин та інших родичів.

Крім загальних зборів, з сім’ями загиблих окремо поспілкувалися кваліфіковані психологи.

DSC09916 DSC09920

DSC09924 DSC09930

DSC09923 DSC09911

DSC09906

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Be the first to comment on "Загиблі герої – то наша національна гордість"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*