Адміністративні справи в суді

1000191

11 і 12 вересня в Куп’янському міськрайонному суді крім інших, було розглянуто і кілька справ про притягнення до адміністративної відповідальності.

 За неподання або несвоєчасне подання платіжних доручень на перерахування належних до сплати податків та зборів

На підставі протоколів перевірок, складених ревізорами податкової інспекції:

– На керівника КП «Військове містечко» за несвоєчасно виставлені платіжні доручення з рентної плати за користування надрами та за спеціальне використання води.

Суддя постановив накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу – 85 (вісімдесят п’ять)гривень та стягнути на користь держави 352,40 грн. судового збору

– На головного бухгалтера Житлово-комунального підприємства № 1, за неперерахування до бюджету податку на доходи фізичних осіб при виплаті фізичним особам доходів. (Заборгованість станом на 31.03.2018 р. становила 1 663535, 24 грн.)

Суддя постановив накласти на неї стягнення у вигляді попередження про недопущення скоєння подібного правопорушення. В дохід держави з винної стягнуто судовий збір в сумі 352, 40 грн.

– На головного бухгалтера ТОВ «КК «Коменерго-Куп’янськ» за несвоєчасне виставлення платіжних доручень на перерахування ПДВ. Як пояснила головний бухгалтер –  порушення виникло через відсутність грошових коштів на рахунках.

Суддя постановив накласти на неї штраф – 85 (вісімдесят п’ять)гривень та стягнути  352,40 грн. судового збору

За порушення правил дорожного руху

За поданням  начальника Купянського відділу поліції

– Водій Роганського молокозаводу 19 серпня 2018 року приблизно о 08 годині 00 хв. на 64 кілометрі автотраси Чугуїв-Мілове не вибрав безпечну швидкість руху, не впорався з керуванням, внаслідок чого допустив з’їзд у кювет, що призвело до перевертання автомобіля. Таким чином було скоєно дорожньо-транспортну пригоду з заподіянням механічних пошкоджень транспортним засобам, без потерпілих осіб.

Суддя постановив накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 340 (триста сорок) гривень та стягнути з винного на користь держави 352,40 грн. судового збору.

– Мешканець села Глушківка 12 серпня.2018 року о 09.15 год. в с. Глушківка керував автомобілем в стані алкогольного сп’яніння. Огляд на стан сп’яніння у встановленому законом порядку проводився у Купянській центральній міській лікарні.

Суддя постановив визнати водія винним у вчиненні адміністративного правопорушення і накласти  на нього штраф на користь держави в розмірі 10200 грн. з позбавити права керування транспортними засобами строком на 1 рік .  А ще з нього стягнуто на користь держави судовий збір в сумі 352,40 грн.

 За браконьєрство

За поданням Управління Державного агентства рибного господарства у Харківській області

27.06.2018року о 03-40год. риболов підводник ловив рибу підводною рушницею на Червонооскільському водосховищі біля с. Сенькове в гідрокостюмі з ластами та лампою для пірнання. Він встиг виловити 5 лящів та 4 щуки загальною вагою 5 кг, чим порушив п.4.6  Правил любительського та спортивного рибальства, за якими, одній особі дозволяється вилов за одну добу на водоймах загального користування лише 3 кг риби.

Оскільки представники державного агентства рибного господарства не відзначили в протоколі те, що порушник  був ознайомлений з розміром заподіяної шкоди та згоден її відшкодувати, то суд не вбачає підстав для відшкодування порушником майнової шкоди, наголошує, що вона може бути стягнення в порядку цивільного судочинства.

За привищення норм вилову суд постановив:  визнати рибалку винним у скоєні адміністративного правопорушення передбаченого 4 ст 85 КУпАП і накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави у розмірі 340 грн. з конфіскацією та з наступним знищенням знарядь та засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, а саме : гідрокостюм у кількості, ласти, маска та підводна рушниця.

Ще з порушника стягнуто на користь держави судовий збір в сумі 352, 40 грн.

Be the first to comment on "Адміністративні справи в суді"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*