Закерувався і заморився

DSC08214

Cьогодні на позачерговій сесії міської ради, на якій було 18 депутатів, після розгляду заявлених в порядку денному бюджетних питань секретар міської ради і одночасно виконуючий обов’язки міського голови Володимир Занік несподівано виступив з заявою про те, що складає з себе всі ті обов’язки.

Власне це не стало абсолютною несподіванкою, адже в кулуарних розмовах серед депутатів і працівників міської ради вже кілька разів пошепки і вголос повідомляли про намагання Заніка піти з посади.

Навіть казали, що партійний бос поставив йому умову спочатку прибрати з посади Світлану Пасічник, а вже потім і самому йти.

І от це сталося. Занік після своєї заяви одразу закрив сесію і запросив депутатів до свого кабінету, але разом з депутатами туди пішли і виборці, які були присутні на сесії.

Занік повідомив, що йде, бо на медицину грошей немає і потрібно скорочувати 650 працівників лікарень. А він таке робити не хоче.

Було оголошено, що вже у вівторок 25 вересня  у понеділок 24 вересня о 14-00 відбудеться позачергова сесія, на якій і пройдуть вибори нового секретаря ради.

За законом, кандидатуру секретаря ради пропонує міський голова. Оскільки у нас в Куп’янську міського голови немає, то, як зазначено в статті 50 Закону про місцеве самоврядування

  • після виникнення вакансії секретаря ради у зв’язку з достроковим припиненням його повноважень, пропозиція щодо кандидатури секретаря вноситься на розгляд ради не менш, як половиною депутатів від загального складу ради.

Підкреслюю, що підписатися за кандидатуру нового секретаря мають не менше 17 нинішніх депутатів міської ради.

В Законі немає конкретики, яким має бути голосування: відкритим, чи таємним. Хоча регламент роботи Куп’янської міської ради передбачає саме таємне голосування. Самовисування кандидатур теж не передбачається.

Якщо за запропоновану кандидатуру не буде проголосовано більше ніж половиною депутатів від загального складу ради, то процедура має повторюватися.

Звісно остапчукова команда вже давно веде «обробку» депутатів, щоб мати на них вплив.

І тепер все буде зрозумілим вже на сесії.

2 Comments on "Закерувався і заморився"

  1. Вольный слушатель | 21/09/2018 at 5:16 pm | Відповіcти

    Крысы погрызли весь корабль и начинают сваливать. а вожак этой стаи прибирает к рукам самые сладкие куски. Наберёт новых крыс, а старые ему и нах не нужны.

  2. Достойный поступок, человека чести! Не смогла справиться с управлением – оставил место добровольно для более опытных или умных, или решительных людей. На шаг ближе к Европе, где поступают аналогично. Уважение!

Leave a comment

Your email address will not be published.

*