Вересневі щуки дуже балувані

DSC09991 - копия

Сьогодні, 22 вересня, у мене нарешті з’явилася нагода подивитися, що робить на Осколі мій син-спінігіст, коли виїжджає на раболовлю.

Єдина відмінність у тому, що зазвичай він ловить рибу з надувного човна, а сьогодні ми о 6 ранку вийшли на воду на байдарці в районі цукрозаводської “Черпалки”.

Я вирішив не ловити рибу, а лише спостерігати та знімати відео того, що відбувається.

До схід сонця над водою піднімався легкий туман.

DSC09945

Вітер був с півдня, отже труба виробників вапна чаділа не на місто, і на річці дихалося добре.

DSC09937

Бажаною здобиччю для нас була щука. Але дорослі щуки десь поховалися в очереті і на воблери зрідка кидалися лише маленькі хижачки.

У рибалок є кілька сленгових назв дрібних щучок: “шнурок”, “прищепка” тощо. А от мені більше до вподоби назва “сопілочка”.  Справжні рибалки, як патріоти Куп’янська і Оскола, принципово відпускають “сопілок”, щоб вони виростали.

Саме дякуючі цій назві щурят у відеозвіті я підібрав музику, де головним інструментом є справжня сопілка.

Сьогодні син крім кількох маленьких щучок зачепив на Скляру ще й гарного окуня вагою 285 гр., а неподалік Підкови піймав такого самого головня.

DSC09954 - копия

DSC00011 - копия

7 годин у байдарці на тихих хвилях Оскола і непекуче сонце додали настрою, хоча й додалося тревоги за нашу річку.

Рогіз і лепеха цього року дуже постраждали від нечистот, які викинули в Оскіл підприємства московії. Рослини від цього дуже рано пожухли і на них чітко видно широку смугу темно-рудого кольору, яку залишили по собі ті нечистоти.

Сьогодні отримав тревожну звістку від мого дописувача, у якій він повідомляє, що в районі Тополів знову дуже піднялася вода в Осколі. Чи не готують там москалі чергову капость ?

DSC09951 - копия

А ще непокоїть велика кількість дерев, які попадали в річку. Цьому посприяла відновлена популяція бобрів, які вже живуть навіть в межах міста і це вони валять ті дерева. Дерева у воді збирають навколо себе муляку і латаття, цим перекривають течію і Оскіл заростає

 

Be the first to comment on "Вересневі щуки дуже балувані"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*