Великі змагання для маленьких спортсменів

головна

Минулої суботи 22 вересня на базі спорткомплексу «Локомотив» пройшов традиційний внутрішній клубний турнір з карате Norven Cup 2018. Змагання в Купянську-Вузловому проходили для молодших груп каратистів.

Тут було понад 80 учасників у 20 категоріях віком від 5 до 13 років. Для багатьох спортсменів це були перші виступи на великому татамі.

А старші вихованці клубу Norven, призери та переможці міжнародних турнірів, учасники чемпіонату світу і прем’єр-ліги карате цього разу були суддями турніру.

Батьки з захватом спостерігали за успіхами своїх дітей, які показали свою майстерність та бойовий дух.

Напружені відбірні поєдинки, видовищні фінальні двобої продемонстрували всю красу та силу цього олімпійського виду єдиноборств.

– Враження від турніру найкращі. Дякуючи цим змаганням я відкрила свою донечку з нового боку. Вона продемонструвала зібраність, витримку і відповідальність, що для мене, як для матері, дуже приємно, – розказує пані Тетяна, мама семірічної Даші. – Перед змаганнями у неї великого бажання виступати не було. Вона трішки побоювалася і не розуміла навіщо це їй потрібно. Але одразу після турніру Даша запитала: «А коли наступні змагання, я ще хочу!». Головне, що вона сама задоволена своїм виступом і цей день для нашої сім’ї став ще одним святом.

Такі внутрішні турніри мають на меті отримання юними каратистами досвіду участі в спортивних змаганнях. Тепер попереду на тренуваннях на них чекає робота над помилками і шліфування своєї майстерності.

Призерів змагань нагороджено медалями і дипломами. Втім організатори поздоровили всіх учасників турніру та побажали їм подальшого спортивного росту. Окрему вдячність було висловлено батькам юних спортсменів, які не лише вболівали за своїх дітей, а й допомагали тренерам в різних питаннях організації турніру.

Наступний турнір SC Norven заплановано на кінець жовтня.

Олена Ляшенко.

DSC_0117

DSC_0143

DSC_0162

DSC_0932

DSC_1016

DSC_0094-1

Be the first to comment on "Великі змагання для маленьких спортсменів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*