Верховна рада звільнила нашого земляка

Чупахін

Верховна Рада 20 вересня підтримала постанову про звільнення з посади 13 членів Центральної виборчої комісії, термін повноважень яких закінчився ще у червні 2014 року. Ці члени ЦВК продовжували працювати понад 4 роки більше ніж належить, бо різні гілки влади ніяк не могли домовитись між собою і провести відповідну ротацію.

Серед звільнених і наш земляк Олександр Чупахін, який після закінчення Харківського політеху у 1979 році приїхав працювати на Куп’янський ливарний завод.

Спочатку він був майстром з ремонту обладнання чавуноливарного цеху №2. Потім з лютого 1981 року по жовтень 1985 секретарем комітету комсомола КЛЗ, з жовтня 1985 по лютий 1988 – заступником начальника чавуноливарного цеху № 1, з лютого 1988 по червень 1994 начальником цеху верстатобудування, автоматизації і механізації.

З  травня 1994 року по травень 1998 року був Народним депутатом України, обраний за Куп’янським виборчім округом № 381 Харківської області, висунутий він був виборцями.

У Верховній Раді був секретарем Комітету з питань оборони і державної безпеки та членом депутатської фракції СПУ і СелПУ.

З 1998 року працював консультантом фракції  блоку СПУ і СелПУ «Лівий центр» і завідувачем секретаріату депутатської фракції СПУ у Верховній Раді.

З 8 грудня 2004 року Олександр Чупахін працював членом Центральної виборчої комісії.

Олександр справжній учасник ліквідації наслідків катастрофи на ЧАЕС у 1986 році, де отримав велику дозу опромінення.

Народився Олександр Чупахін 1 березня 1955 року в сім’ї вчителів у селі Погоже, Курської області.  Одружений, має двох дорослих доньок.

Нагороджений Ювілейною медаллю «10 років незалежності України» і орденом «За  заслуги» ІІІ ступеню.

 

Be the first to comment on "Верховна рада звільнила нашого земляка"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*