Коли рідні “стіни” не допомогають

головна

Юнацький футбол

Останній день вересня відзначився чудовою футбольною погодою. Цього дня куп’янська «Мрія –UFC» в чемпіонаті України приймала на своєму полі лідерів першої групи в обох вікових категоріях команди футбольного клубу «Молодь» з Полтави.

На жаль рідний стадіон не допоміг нашим футболістам з команди вікової категорії U-17.  Вони поступилися з рахунком 1:3.  Добре організована командна гра гостей дозволила їм отримати максимум з кількох своїх контратак. За весь матч вони нанесли всього 5 ударів по  воротах «Мрії UFC» і три з них досягли цілі.

В нашій команді єдиний гол чудовим дальнім ударом зі штрафного забив Антон Шевалдін.

DSC_0156

Таблиця команд 1 групи вікової категорії U-17

u17

Важкою була гра і для наших футболістів з команди U-15. В другому таймі вони пропустили гол під час контратаки полтавців.

А потім наші юні футболісти постійно атакували. Та лише зі штрафного удару гол у ворота «Молоді» забив Костянтин Лотник.

Гра так і закінчилася з рахунком 1:1.

DSC_0240

DSC_0263Таблиця команд 1 групи вікової категорії U-15

u15

Наступну гру «Мрія –UFC» проведе 7 жовтня в Кремінній, де зустрінеться з командами Луганського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту.

Дорослий футбол

Не допомогли рідні стіни і куп’янському «Металургу», який 29 вересня на стадіоні «Спартак» у чемпіонаті області неочікувано приймав команду «Енергетик» з Солоницівки, хоча мав приймати динамівців з університету внутрішніх справ. Але, як виявилося, «Динамо» в ці дні виступало в корпоративній першості поліцейських команд. Тому до календаря було внесено зміни.

Гра з «Енергетиком» розпочалася впевненою грою «Металургу». Спочатку наші земляки заробили право на пробиття пенальті.

Але в команді з Солоницівки воротарем грає теж наш земляк, колишній вихованець куп’янської «Мрії UFC» Микита Овчаров. І саме він став героєм епізоду з пенальті відбивши удар Дмитра Лебедя.

Втім вже на 27 хвилині Олексій Книш таки пробив молодого воротаря енергетиків і відкрив рахунок у грі.

Та на жаль цей гол виявився єдиним здобутком «Металургу» у грі.

У першому таймі наші гості забили  три голи у ворота «Металургу», а в другому ще чотири!

1:7 – нищівна поразка куп’янської команди.

Головною причиною такого невдалого виступу у фінальній частині чемпіонату стала дуже куца лава запасних і поважний вік більшості гравців.

Кілька футболістів, які починали грати за «Металург» протягом сезону роз’їхалися шукати кращої долі по інших командах, а молодих і перспективних футболістів керівництво команди прогавило дозаявити у відведений час.

Наступну гру «Металург» зіграє 6 жовтня в Балаклії з місцевим «Цементником».