Б(К)ар’єрний забіг триває

9506b6ba9adc06a1e67c59d97de1e85b5b1a133d7be9d213527842

Сьогодні в Куп’янську унікальний день, коли в місті якийсь час немає ні міського голови, ні виконуючого обов’язки міського голови.

За процедурою, Володимир Занік своїм останнім кадровим роспорядженням велів Валерію Говорову від сьогодні 2 жовтня приступити до виконання службових обов’язків секретаря Куп’янської міської ради.

говоров дубль 22

Надалі вже Говоров має підготувати всі необхідні документи з державної реєстрації, а потім видати своє розпорядження про початок виконання ще й обов’язків міського голови.

На сайті міської ради прізвище Володимира Заніка вже не значиться серед членів виконавчого комітету.  А звільнені з роботи Володимир Письмак і Олександр Скребець ще є членами цього органу.

 

виконком

 

І в той же час, немає колишнього секретаря ради і серед прізвищ депутатів міської ради. Якщо Занік складе ще й повноваження депутата міськради, то за законом його місце має посісти наступний зі списку, з яким відродженці йшли на вибори. А це Дмитро Огреб.

 

 

2 Comments on "Б(К)ар’єрний забіг триває"

 1. Голка_в_Оці | 09/10/2018 at 6:50 am | Відповіcти

  Доброго часу доби! Дуже радий, що в Нашому чудовому місті є таке незалежне і правдиве Око, від якого неможливо приховати правду. Але дана публікація у мене викликала обурення (можливо мої очі почали мене обманювати, але…)У РОЗПОРЯДЖЕННІ 01 жовтня 2018 р. №162/ос “Про початок виконання службових обов’язків секретарем міської ради” у Вашому першому варіанті..у пункті 3 ..”Відповідно до записів у трудовій книжці Говорова В.С. стаж служби в державних органах та органах місцевого самоврядування на момент вступу до виконання службових обов’язків складає 00 років 00 місяців 00 днів, що відповідає щомісячний доплаті за вислугу років у розмірі 0% посадового окладу з у рахуванням надбавки за ранг”..(зараз же написано, що ..07 років 11 місяців 17 днів..і доплата 15%) Так ось, скажіть будь-ласка якій публікації краще довіряти, адже навіть елементарні математичні підрахунки(можливо у мене недостатні знання з математики)за тиждень 7 років 11 місяців 17 днів. Або дайте формулу за якою ці розрахунки були проведені, тож можу лише зробити припущення що у Нашій місцевій раді день за рік рахується, що буде мати теж недобрі наслідки, адже за рік у місцевому бюджеті на зарплату секретарю навіть грошей не вистачить..

  • Спочатку було опубліковано розпорядження з шістьма нулями. Але як виявилося це було не вірно. Тому менеп попросили теж змінити на сайті текст розпорядження вже з урахуванням змін. Я не хотів бути каталізатором тиску на звичайних клерків з виконкому і вніс зміни.
   Як розраховується стаж можна подивитися у статті 22 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” до стажу служби в органах місцевого самоврядування зараховується період роботи на посадах, на які поширюється дія цього Закону, а також на посадах і в органах, час роботи в яких зараховується до стажу державної служби.

   Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/kadrova-sprava/shchodo-obchislennya-stazhu-shcho-daye-pravo-na-nadbavku-za-vislugu/

   Де на державній службі працював раніше Говоров, я не знаю. Але впевнений, що ті самі клерки не допустили помилки про розрахунку йому стажу.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*