Куп’янські каратисти пройшли відбір на чемпіонат України

головна

В Харкові минулими вихідними пройшов чемпіонат області по карате WKF, який став відбором спортсменів на чемпіонат України, що відбудеться у Львові 24 та 25 листопада.

Участь у чемпіонаті області взяли спортсмени офіційних категорій «кадети» (14-15 років), «юніори» (16-17 років), «молодь» (18-20 років) та дорослі (від 20 років). Це дуже сильні спортсмени, лідери своїх клубів, які вже пройшли клубний відбір.

Цілі і завдання турніру для наших спортсменів – це чергова змагальна практика на початку напруженого сезону. А головне – потрапити в збірну Харківської області, для подальшої участі в чемпіонаті України.

Куп’янск був представлений 15 спортсменами SC Norven у восьми категоріях.

Боротьба за путівки на національний турнір була досить напруженою. В залі Харківської школи вищої спортивної майстерності зібралися всі найсильніші спортсмени, що мають солідний досвід виступу не тільки на українській, а й на міжнародній арені.

За підсумками чемпіонату Харківщини переможцями стали Микита Шилоносов (ЗОШ №6), Олександр Черняєв (школа-гімназія №3), Микита Ляшенко (ЗОШ №4) та Микола Буряк (спортсмен та тренер клубу). Всі вони в своїх категоріях увійшли до складу збірної Харківської області.

Срібло вибороли Катерина Зайцева та Дмитро Чернов. Бронзовими призерами стали — Ганна Дудяк, Марк Лагутін, Владислав Козирєв, Максим Тарасов та Іван Крилов.

До речі, вперше в історії нашого клубу участь у змаганнях взяв тато одного з вихованців клубу — Сергій Ткачов.  До цього Сергій займався тільки плаванням, але, за прикладом свого сина, рік тому став тренуватися з карате в старшій віковій групі клубу. І його змагальний дебют був вдалим – бронзова нагорода турніру серед дорослих у ваговій категорії 84кг+.

На чемпіонат України до Львова поїдуть всі призери чемпіонату області. Але збірну Харківщини складено лише з чемпіонів, і саме їм обласні структури оплатять дорогу, проживання та харчування на чемпіонаті України.

Вітаємо з перемогою наших спортсменів та їх тренерів. Бажаємо подальших успіхів, яскравих поєдинків та перемог.