До Дня захисника України

головна

10 жовтня на запрошення керівництва школи №11 мені довелося провести разом класним керівником Марією Онуфрієвною Назимко класну годину в 6-«Б» класі до Дня захисника України і Дня українського козацтва.

Сьогодні тема уроку була така: «Волонтерська допомога українській армії, як нова народна традиція спільного подолання ворога».

Діти спочатку з недовірою, а потім все ж з цікавістю дивилися і слухали про те, як в Україні серед простих людей народилася потужна течія всенародної допомоги солдатам у найтяжчу годину для України.

Дівчаткам та хлопцям дуже сподобалось те, що вони й самі та їх батьки теж виявляється є волонтерами! Адже всі вони приймали участь у багатьох акціях з надсилання малюнків і привітань нашим бійцям; у зборах допомоги дітям з районів, де ведуться бойові дії; а раніше ще й у формуванні харчових посилок на фронт.

Саме особиста причетність до волонтерської справи додала дітям гордості за свою армію і свою незалежну Україну.

Вони з великою увагою подивилися фотозвіт про те, як живуть солдати і місцеві мешканці в прифронтовій зоні. Ці фото і відео зроблені на основі подорожей на Донбасс волонтерської музичної групи «Парк». Особливо дітям було приємно побачити на фото свою землячку з Ківшарівки, яка служить в польовому шпиталі просто на передній лінії війни.

І по закінченню уроку дуже впевнено пролунала їх відповідь «Героям слава!» на привітання «Слава Україні!», адже тепер славні українські герої у більшості шестикласників вже візуалізуються у світлинах конкретних захисників Батьківщини.

А ще діти підтримали запропоноване в соціальних мережах привітання бійців української армії шанобливим покладанням правої руки на серце і одночасно знак «Перемога!» лівою рукою. Саме так ми і зробили на загальному фото.

DSC_0064 DSC_0062

DSC_0061 DSC_0060

DSC_0059 DSC_0068 - копия

 DSC_0057

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Be the first to comment on "До Дня захисника України"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*