Звільнено начальника відділу міськвиконкому

архів

На сайті міської ради з’явилися два кадрових розпорядження, підписаних Валерієм Говоровим.

1. Перше з них – вже анонсоване на нашому сайті розпорядження про початок тимчасового виконання самим Говоровим обов’язків міського голови.

У к р а ї н а

Харківська  область
Куп’янський міський голова

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від   03.10.2018 р.
№ 166/ос
м. Куп’янськ
Про виконання повноважень   міського голови та право першого підпису

Згідно ч.2 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  • Приступаю з 03 жовтня 2018 року до виконання повноважень міського голови в повному обсязі до моменту початку повноважень міського голови, обраного на позачергових виборах відповідно до закону .
  • Право першого підпису залишаю за собою – секретарем міської ради – Говоровим Валерієм Станіславовичем, а право другого підпису  уповноважую начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності, головного бухгалтера виконавчого комітету Куп’янської міської ради Харківської області Смігунову  Світлану Олександрівну.
  • Визначити відповідальною особою, що підписує розпорядження про виділення коштів з міського бюджету начальника УПРАВЛІННЯ ФІНАНСІВ КУП’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Замулу Людмилу Володимирівну, а в разі її відсутності заступника начальника управління-начальника відділу доходів УПРАВЛІННЯ ФІНАНСІВ КУП’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Сітнікову Лілію Іванівну.

Секретар міської ради (оригінал підписано) В. ГОВОРОВ

Погоджено:
начальник сектору кадрової роботи та нагород
юридичний відділ
керуючий справами виконавчого комітету

2. Друге розпорядження про звільнення дуже кваліфікованого і досвідченого спеціаліста, начальника архівного відділу виконавчого комітету Куп’янської міської ради Оксани Григорової.

Як повідомила мені сама Оксана Григорова, вона прийняла участь і виграла конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста в Департаменті реєстрації Харківської міської ради.

Хто надалі буде очолювати в Куп’янську дуже важливий та клопіткий архівний відділ – невідомо.

У к р а ї н а

Харківська  область
Куп’янський міський голова

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від   05.10.2018 р.         №167/ос Куп’янськ

Про звільнення

Відповідно до ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.38 КЗпП України та беручи до уваги заяву  Григорової О.В.

  1. 1. Звільнити 08 жовтня 2018 року Григорову Оксану Володимирівну – начальника архівного відділу виконавчого комітету Куп’янської міської ради Харківської області із займаної посади за власним бажанням у зв’язку з прийняттям на іншу роботу за конкурсом, ст.38 КЗпП України.

Підстава:  заява Григорової О.В.  від 04.10.2018 року;

  1. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності, головному бухгалтеру виконавчого комітету Куп’янської міської ради Харківської області (Смігуновій С.О.) у зв’язку із звільненням Григорової Оксани Володимирівни – начальника архівного відділу виконавчого комітету Куп’янської міської ради Харківської області провести нарахування та остаточний розрахунок згідно чинного законодавства, взявши до уваги, що невикористані дні:

- щорічної основної відпустки за відпрацьований період роботи з 10.01.2018 року по 08.10.2018 року складає 14 к.дн.( 30:354=0,0847 х 265 к.дн=22,45 = 22 к.дн, з урахуванням використаної відпустки в кількості  8 к.дн.)

- щорічної додаткової відпустки за стаж служби в органах місцевого самоврядування за відпрацьований період роботи з 10.01.2018 року по 08.10.2018 року складає 08 к.дн.  ( 11:354=0,031 х 265 к.дн=8,23 = 8 к.дн).

Секретар міської ради      (оригінал підписано)        В.ГОВОРОВ

Погоджено:

начальник  сектору кадрової роботи та нагород

юридичний відділ

керуючий справами виконавчого комітету

Be the first to comment on "Звільнено начальника відділу міськвиконкому"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*