Навколо матчу Україна – Чехія

Головна

На запрошення Президента України Петра Порошенка, Федерації футболу України і Федерації футболу Харківської області юні спортсмени і тренери Куп’янського футбольного клубу “Мрія UFC” 16 жовтня безкоштовно відвідали вирішальний матч групового відбіркового турніру Ліги націй між командами України і Чехії.

Комфортабельний автобус для делегації клубу надав президент ФК “Мрія UFC” Олег Лущик.
DSC_0047  DSC_0049
Для більшості дітей поїздка на такий важливий матч була першою в житті, тому запам’ятається їм на все життя.

Вночі спайдер-стадіон ОСК “Металіст” виглядає дуже красиво.

DSC_0061 DSC_0081

DSC_0085 DSC_0088

DSC_0071

Вхід до стадіону організовано через спеціальні турнікети, де стюарди не лише перевіряють квитки, а й виявляють заборонені до внесення на трибуни предмети.

DSC_0090 DSC_0094
DSC_0095

Наші місця були в трьох різних секторах вболівальників в рамках акції “Вірні збірній”.

DSC_0096

На кожному креслі на вболівльника чекав Державний прапор України, виконаний у вигляді папки-розкладушки з картону.

DSC_0098 DSC_0206

А так виглядає квиток

DSC_0232

Команди проводили розминку, а публіку “заводив” аніматор.

DSC_0099

Після розминки, як потім і у перерві матчу, полем пройшли сервісмени у зеленій уніформі, які відповідають за якість поля. Вони уважно оглянули кожен клаптик поля, щоб покласти на місце вирвані бутсами шматки травяного покриття.

DSC_0112

До початку гри ми встигли провести ще одну коротку фотосесію на фоні красивого стадіону

DSC_0118

DSC_0120 DSC_0121

DSC_0122 DSC_0124

Під час виконання гімнів обох країн весь стадіон встав тримаючи в руках Державні прапори України і дуже натхненно виконав наш гімн. Потім протягом матчу вболівальники ще кілька разів співали “Червону руту” і відомий на весь світ хіт харківських ультрасів про путіна, але спільне виконання Державного Гімну було найзворушливішим.

DSC_0133 DSC_0137

DSC_0140

Чеськім вболівальникам на весь стадіон було виділено і відокремлено огорожею один глядацький сектор. Але на ньому було встого 14 глядачів. Вочевидь чеські фани не вірили в перемогу їх команди.

DSC_0143

DSC_0168

Сам матч всі вочевидь бачили по телевізору. Тому писати про перебіг подій не буду.

DSC_0147

 DSC_0153

DSC_0151

Скажу лише, що під час атаки нашої збірної, яка завершилася голом Малиновського, вболівальник в мені переміг фотографа і я навіть не думав щоб фотографувати емоції трибун, які як і я просто ревіли і шаленіли від захвату.

DSC_0166

Юні вболівальники-футболісти “Мрії UFC” були просто щасливими, що відвідали матч найвищого гатунку.

Всіх футболістів, яких раніше бачили лише по телевізору, вони впізнавали в обличчя і досить кваліфіковано коментували між собою хід гри.

Дуже всі сподобався і неймовірний драйв, який задавали всьому стадіону сектори організованих фанів на північній трибуні.

DSC_0157

Нашим хлопцям, які приймали участь у недавньому турнірі “Кубок президента України, на стадіоні вручили ще і ось такі шарфики.

DSC_0200

Дорогою додому я ще ніколи не бачів такими тихими наших хлопців-футболістів. Бо вони всі швидко заснули, заколисані плавним рухом автобусу, адже дорога до Купянська нині майже в ідеальному стані.

 

Be the first to comment on "Навколо матчу Україна – Чехія"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*