Крісла вже стоять

DSC_0200

Рік тому на нашому сайті був фоторепортаж про ремонт будівлі колишньої Куп’янської повітової земської управ, а нині – Районного будинку культури.

Після виконання великих обсягів будівельних робіт здавалося, що ось-ось і любимий куп’янчанами заклад культури знову прийме глядачів.

Але в справу втрутились нечесні ділки, які приймали участь в тендері з продажу театральних крісел.

На жаль в тендерному законодавстві є суттєві шпарини, які можуть зірвати любу тендерну закупівлю. Юристи фірм, які програвали конкурс, знову і знову подавали свої заперечення з приводу свого програшу і тим самим блокували виконання торгівельної угоди з переможцем.

Але врешті все завершилося добре. І крісла вже встановлено!

“Геометрія” зали дещо змінилася. В 9 передніх рядах по 17 кресел тепер немає центрального проходу, а дістатися свого місця можно з двох досить широких бокових проходів.

А 8 останніх рядів мають і центральний і бокові виходи.

Такою була зала рік тому
DSC06115

DSC06111
А наразі зала на 296 комфортабельних глядацьких місць ( раніше було 400) виглядає так:
DSC_0190

DSC_0192

DSC_0194

DSC_0196

DSC_0199

DSC_0201
Вхід, східці та фойе теж суттєво змінилися
DSC_0185

DSC_0186

DSC_0202

DSC_0203
Наразі в районному будинку культури йде ремонт туалетів.

Впевнений, що до дня працівників сільського господарства ремонт буде завершено і урочистості до головного професійного свята району пройдуть в оновленій залі.

І знову на повну потужність тут запрацюють творчі гуртки та об’єднання, а також будуть проходити різні культурні заходи.

На жаль міська влада втратила вже більше ніж півроку, та так і не спромоглася  зробити хоча б щось з ремонту найбільшої концертної зали міста в палаці культури ім. Кошелєва.

Нагадаю, що з-за аварійного стану бетонної балки перекриття над авансценою, та зала нині закрита і для заходів, і для репетицій.

 

 

Be the first to comment on "Крісла вже стоять"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*