Про нашого славетного земляка

головна

19 жовтня в міській бібліотеці №1 відбулася презентація трьох книг нашого славетного земляка художника-мікромініатюриста, письменника і поета Миколи Сядристого. Власне ці книги “Коммуно-мраксизм: ловушка дьявола для рабов”, “Молох ленинизма идеология государственного террора” і “Близнецы братья” видано ще в 2016-17 роках. І ось нарешті автор продав свої книжки для бібліотек Куп’янська.

На захід прийшли найактивніші читачі бібліотеки.
DSC_0170
Бібліотекар Тетяна Сохар розказала про всі нові книги пов’язані з Куп’янськом, які поступили до фондів міських бібліотек
DSC_0175
Цікавою інформацією з життя та творчості Миколи Сергійовича Сядристого поділилася працівник міського краєзнавчого музею Ольга Козорєзова.
DSC_0154
Про його старі й нові книжки детально розповіла завідувач бібліотекою №1 Валентина Луб’яна.
DSC_0157
Вчитель української мови і літератури школи №4 Наталія Туєва розказала про філософську поезію митця.

Було переглянуто один з числених телесюжетів, які присвячені Миколі Сідристому

DSC_0156

А потім до слова запросили Олесандра (Леся) Ісаєва письменника-краєзнавця і історика з Богуславки Борівського району. Автор 6 книг про історію нашого Слобожанського краю наразі працює над книгою про Миколу Сядристого.
DSC_0167
Лесь Ісаєв досить  близько спілкується з Миколою Сергійовичем і має великий обсяг аудіо і відеозаписів цих розмов. Він з захопленням розповів про вміння Сідристого точно і афористично давати оцінку людям, подіям і навіть країнам. А ще Сядристий дуже цікаво читає вірші, як власні, так і інших авторів. На жаль Лесь Ісаєв найцікавіше вирішив притримати для власної книжки, лише натякаючі на те, про що він буде писати.

На жаль Лесь під час власного виступу забув про регламент заходу і тому не вистачило часу на виступ ще одного нашого цікавого земляка, краєзнавця і волонтера Володимира Захарова.

Володимир створив свій власний музей в Петропавлівці і він приніс на зустріч кілька цікавих артефактів, які йому подарував Микола Сядристий. Це афіші виставок знаменитого художника-мікромініатюриста в різних країнах, книги, предмети одягу та інше.

DSC_0133

DSC_0135

DSC_0139

DSC_0140

Всі ці предмети мають якусь цікаву історію, але Володимир встиг лише подарувати бібліотеці цікаву книгу ще одного нашого славетного земляка патріота і історика, доктора наук, професора Івана Белебехи. Іван Белебеха був близьким другом Сядристого, і це саме він був автором ідеї створення в Куп’янську скульптурної композиції по творам Миколи Сергійовича.
DSC_0172
Наразі книги Миколи Сядристого є у всіх трьох міських бібліотеках, і куп’янчани можуть ознайомитися з усіма опублікованими творами нашого видатного земляка.

 

Be the first to comment on "Про нашого славетного земляка"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*