Поетичне відлуння окопів

Головна

27 жовтня в краєзнавчому музеї відбулася зустріч куп’янчан з поетом і воїном Олегом Бородаєм.

Він привернув нашу увагу своїми віршами, якими ділиться на своїй сторінці у Facebook.

Вірші Бородая дуже сучасні, адже його творчість відрізняється виваженою лаконічністю і точним формулюванням. Вочевидь цьому сприяє відлуння його фаху, адже Олег – фізик і математик. Саме така ясність та щемливе відчуття причетності до подій і переживань роблять його вірші цікавими і для молодих, і для дуже дорослих людей.

А головне – це чудове володіння рідною справді співучою мовою, адже народився і виріс Бородай в селі на Полтавщині, в родині вчителів.

Щоб трішки зняти “стартову” напругу, яка часто передує таким зустрічам, Олег погодився на бліц-інтерв’ю, де мав відповісти на запитаня коротко і без роздумів. За 3 хвилини і 3о секунд наш гість встиг відповісти на 34 питання і одночасно стисло розповів про себе.

Здається таке інтерв’ю, зважаючи на кількість питань за такий короткий час, є рекордом. Якщо не для всього Купянська, то для нашого музею – точно!

Потім він розповів про свою книгу, почитав вірші, як ті що уже надруковано, так і ті, що він написав нещодавно. Як визначив сам автор, свої твори він розділив на вірші про війну, про любов та все інше. Крім того Олег виконав кілька своїх пісень.

Олег подарував свою першу поетичну збірку “Відлуння окопів” краєзнавчому музею та бібліотеці №1, а всі інші привезені екземпляри придбали глядачі.

Велика подяка волонтерам Надії Латишева, Володимиру Курилу і Сергію Гриценку та колективу міського музею за організацію цієї цікавої зустрічі.
DSC_0158 DSC_0180

DSC_0160DSC_0200

DSC_0209DSC_0216

DSC_0224DSC_0227

Be the first to comment on "Поетичне відлуння окопів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*