Кадрові зміни у виконкомі та міськраді і призначення в КТМО

кадри

Слоган відомого залізничника ХІХ сторіччя Клавдія Нємешаєва “Кадри вирішують все” лишається актуальним і наразі.

Майбутнє Куп’янська цілком залежить від того, як чиновницькі кадри будуть працювати. На громаду чи на власний карман.

Ось три кадрових рішення останнього тижня.

Перше – клубне

Новий склад міського виконавчого комітету, затверджений остапчуківською  більшістю на сесії міськради, знову вразив відсутністю в ньому керівників найбільших підприємств міста, що вносять основний грошовий вклад в міський бюджет.

Ще за радянських часів членами виконкому були директор ливарного заводу Віктор Іванович Кошелєв, начальник відділку залізниці Василь Федорович Бавика, директор цукрового комбінату Едуард Володимирович Бездєнєжний, керівники різних підприємств будівельної галузі міста тощо. Тобто люди, які не боялися ставити на місце чиновників ради і компартії коли ті хотіли зробити щось дурне.

А з приходом нинішньої відродженської компанії міськвиконком перетворився на дуже закритий клуб з власних інтересів.

Памятаєте переляк чиновників, коли активісти почали збирати підписи для введення до складу виконкома підприємця Миколи Маслія, одного з найбільших нині платників податків?

Тоді самі чиновники і організували зрив цього електронного голосування, коли “заслані козачки” напхнули “лівих” підписантів за петицію, які не проживають в Куп’янську. Звісно що ця народна ініціатива не пройшла.

Ось яким був виконком з 2016 року. Правда клерки-лизуни ще до рішення сесії швидко викинули зі складу Заніка, а вписали Говорова.

 

виконком

А це – найновіший склад виконкому, затверджений минулої п’ятниці 26 жовтня. Тут звісно немає нікого з оновленого керівництва залізниці, яке тепер не танцює під дудку Остапчука.

Немає і представників молочно-консервного комбінату, рибної компанії та інших потужних міських бізнесменів, які б не дали цьому закритому клубку друзів витрачати бюджетні кошти тишком-нишком.

А хто у виконкомі представляє інтереси найбільших бюджетних галузей – медицини, освіти, культури та спорту?

Червоним позначено чотирьох нових членів

 

виконком новий

Друге – молодіжне

А це призначення опубліковане вже після сесії, де було створено нову лікарняну установу “Купянське територіальне медичне об’єднання”. В рішенні сесії про це новоутворення не було вказано прізвище керівника.

І ось з’явилося розпорядження Говорова, яким, до проведення офіційного конкурсу, тимчасовим керівником призначено 30 – річного лікаря методиста центральної міської лікарні.

головний Лікар

Ось скріншот його сторінки в facebook

головний Лікар 2

Третє. “На полі заміна!”

На сесії задовільнили прохання головного інженера ківшарівського стадіону депутата Сергія Васильця, який написав заяву про свій вихід з депутатства.

За цією заявою криється і внутрішня боротьба всередині остапчуківської більшості у фракції “Відродження”.

Донедавна свого партійного “патрона” Остапчука беззаперечно слухалися і підтримували лише ті, хто цілком залежив від нього: в першу чергу це бюджетники і комунальники та деякі бізнесмени, чий бізнес нардеп міг би знищити за любу власну думку.

Але після того, як розвалилася посаджена Остапчуком хитка конструкція Занік, Скребець та Стокоз, ситуація може вийти з під його абсолютного контролю. Адже у Говорова тут є кілька поплічників зі своїм баченням розподілу міських грошей.

А відставка Сергія Васильця, який завжди голосував так, як потрібно Остапчуку, приводить до міської ради особистого товариша Говорова, бізнесмена Дмитра Огреба.

1 Comment on "Кадрові зміни у виконкомі та міськраді і призначення в КТМО"

  1. Вольный слушатель | 30/10/2018 at 4:49 pm | Відповіcти

    Я понимаю пана Говорова и что свои люди в аппарате ему нужны. И если эта команда будет работать на благо купянчан, то я ЗА. Если эта команда уменьшит коррупцию и разворовывание городской казны, то я ЗАА. Если эта команда сделает город привлекательным для инвестиций и новых рабочих мест, то я ЗААА. С нетерпением жду продолжение банкета.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*