Куп’янчани відзначилися в Остраві

Головнаа

Минулими вихідними в чеському місті Острава відбувся традиційний турнір Karate Grand Prix Ostrava 2018.

Місто Острава, адміністративний центр Мораво – Сілезського краю, знаходиться поруч з кордонами Польщі і Словакії. Тут ще у 18 сторіччя почали видобували просто посеред міста вугілля та варити сталь на металургійному заводі. І лише у 1994 році шахти в місті закрили, а металургійні заводи, винесені за межі міста, продовжують працювати.

Тут проходить величезна кількість спортивних змагань. От і турнір Karate Grand Prix Ostrava є щорічним і з кожним роком в ньому беруть участь нові команди і країни.

Цього року свою майстерність продемонстрували понад 1200 спортсменів із 109 клубів 8 країн. Серед них провідні майстри карате — переможці та призери міжнародних змагань, чемпіонатів Європи та світу.

SC Norven був представлений 15 спортсменами.
IMG-1d6f307d4cd4e3c9cfa1f5e31fcbbda0-VКуп’янчани з клубу SC Norven продовжують вигравати нагороди на міжнародній арені. У цьому чешському турнірі вони принесли до скарбнички клубу три золоті, дві срібні та шість бронзових медалей.

Тріумфатором турніру Karate Grand Prix Ostrava став Максим Тарасов (ЗОШ №1), який виборов перемогу одразу в двох категоріях. Також чемпіоном турніру став Єгор Ужик (Кіндрашівська ЗОШ).

Срібні нагороди вибороли Дмитро Чернов (ЗОШ №6) та тренер й діючий спортсмен клубу Микола Буряк.

Бронзові медалі  у Катерини Пелих (ЗОШ №6), Марка Лагутіна (НВК №2), Івана Калініченка (ЗОШ №1), Миколи Буряка та двічі бронзовим призером турніру  став Микита Шилоносов (ЗОШ №6).

IMG-6331802b486f47a5d491af1dd421751d-V
Взагалі всі наші спортсмени билися гідно. Просто декому трохи не вистачило досвіду участі в міжнародних змаганнях.

Крім особистих досягнень слід відзначити і те, що за загальними результатами куп’янський клуб карате SC Norven посів шосте місце у загальному рейтингу турніру серед 109 клубів!

На таких змаганнях спортсмени набувають нового досвіду, а відповідно, підвищують свій спортивний рівень, — говорить головний тренер клубу Олександр Буряк. — Головна мета нашого клубу — не словом, а ділом показати, що ми вміємо працювати ефективно, а куп’янські спортсмени здатні на рівних боротися з світовими лідерами.

До речі, позитивні емоції отримали наші спортсмени не лише від участі в змаганнях та перемог, а й від екскурсії містом Острава, яку для них провели тренери.

SC Norven продовжує славити Куп’янськ не лише на території України, а й за її межами. Наші юні земляки приймають безпосередню участь у створенні історії українського спорту.

Ми вітаємо наших юних спортсменів з відмінним результатом і бажаємо їм, а також усім вихованцям тренерського тандему Олександра та Миколи Буряка не зупинятися на досягнутому, а невпинно рухатися вперед. Нехай щастить вам у цьому!

Наступним кроком куп’янських каратистів стане участь у Чемпіонаті України, який проходитиме в Одесі 24 та 25 листопада, де спортсмени SC Norven виступатимуть і за клубну команду, і у складі збірної команди Харківської області.