Зняти податковий зашморг

головна

6 листопада в Києві комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики мав розглянути питання про відміну в Україні податку на прибуток і введення податку на виведений капітал (ПнВК).

Незаангажовані аналітики і економісти вважають, що податок на прибуток є зашморгом на шиї підприємців, особливо тих, хто лише намагається вести свій бізнес.

А ПнВК стане  не тільки бар’єром для потоку неоподаткованих грошей в офшори, а й потужним поштовхом для залучення до бізнесу як внутрішніх, так і закордонних інвестицій.

Делегація UFC приєдналася до акції підтримки цієї ініціативи.
DSC_0214
Біля будинку засідань комітетів Верховної ради зібралися близько 100 представників бізнесових структур з різних регіонів України.

Але вони якось спочатку загубилися на фоні карнавального і галасливого флешмобу, що затіяли люди, які наразі створюють свою партію.

DSC_0179 DSC_0178

DSC_0228 DSC_0217

DSC_0219 DSC_0195

DSC_0183 DSC_0185 - копия

DSC_0182 

Колись вони називалися Демократична орда, або скорочено ДемОрда. А з 2018 року перейменувалися в Демократичну Сокиру, як партію без харизматичного лідера, і своєю політичною ідеологією вони обрали тролінг та лібералізм.

Втім підприємці невдовзі оговталися від того галасу і теж розгорнули свої плакати і навіть вивісили великий відео монітор в очікуванні народних депутатів, що збиралися на засідання комітету.

DSC_0208DSC_0209 DSC_0175DSC_0193

Більшість нардепів намагалися бочком прошмигнути повз людей у двері будівлі, які надійно охоронялися.

DSC_0236DSC_0239DSC_0242DSC_0240DSC_0241DSC_0238

І лише Народний депутат Михайло Кобцев на засідання комісії йшов спокійно. Хоча він і не очікував зустрітися тут зі своїми друзями-куп’янчанами, та з радістю зупинився на кілька хвилин для фотографії і зробив для нас коротеньку відео-заяву з приводу закону про ПнВК.

DSC_0243DSC_0247Я встиг зупинити навіть нардепа Порошенка, який біг на засідання комісії. Я теж попросив його сфотографуватися з куп’янчанами. Але він, на відміну від батька, вочевидь нічого не знає про Куп’янськ, бо сказав, що вже дуже запізнюється і прослизнув у двері. Доки я з ним спілкувався, мої друзі просто дивилися на це, навіть не подумавши сфотографувати нас хоча б на телефон…

А мітинг тим часом продовжувався. Виступали підприємці, які щиро вважають, що ліквідація податку на прибуток і прийняття ПнВК стане революцією в розвитку економіки країни.

DSC_0220DSC_0202 DSC_0221 DSC_0250А один з народних депутатів заявив, що таке рішення відчутно знизить залежність України від міжнародного валютного фонду і звісно, що це дуже не подобається і МВФ, і українським олігархам, які не лише ховають великі кошти у офшорах, а й мають різні корупційні схеми приховування своїх прибутків.

DSC_0257

Комісія засідала дуже довго, але голосів на підтримку цього важливого рішення у них наразі не вистачило.

Тепер запропонований законопроект має пройти довгий бюрократичний шлях до потрапляння на голосування всією Верховною радою.

DSC_0271 - копия

 

 

 

 

 

 

 

Be the first to comment on "Зняти податковий зашморг"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*