Як міська влада хоче заховатися від виборців

ггголовнааа

Днями відбулося засідання комісії по внесенню змін до Регламенту роботи Куп’янської міської ради. Цю комісію своїм розпорядженням створив Валерій Говоров.

Вочевидь активність куп’янської громади так налякала “відродженську” більшість, що вони хочуть заховатися від своїх виборців.

А щоб відволікти увагу від цього, вони вкинули в інформаційний простір побрехеньку про те, що до регламенту буде внесено пропозиція виключати з депутатського корпусу людей, які пропускають сесії і засідання комісій. Звісно юрист Говоров знає, що за законом вийти з депутатського корпусу депутат може вийти лише за власною заявою. Але доки люди будуть гризти саме цю кинуту їм «пропозицію», під шумок можна буде внести до Регламенту захист  від  куп’янчан.

Як повідомляє офіційний сайт Ради, міняти норми регламенту потрібно у зв’язку з непоодинокими випадками порушень правил ведення пленарних засідань та попередження безладу під час їх проведення. Було навіть запропоновано найняти за бюджетні кошти поліцію для охорони “слуг” від недисциплінованого народу.

От що увалила з цього приводу комісія :

- узагальнити в одній статті окремі положення Регламенту, які регулюють порядок дотримання дисципліни та попередження безладу  під час проведення пленарних засідань сесії;

О як! Безлад, це коли виборці задають питання своїм слугам? Чи безлад, коли виборці відкрито говорять на сесії про зловживання можновладців та деяких провладних депутатів? І хто буде розробляти ті “окремі положення”?

А щоб людей приходило менше, пропонують створити зони:

- вирішити питання зонування місць в залі для депутатського корпусу, членів виконавчого комітету, посадових осіб органів виконавчої влади, місцевого самоврядування  і громадськості під час проведення пленарних засідань сесії;

А на випадок, коли люди таки прийдуть, то можновладці пропонують сховатися десь від народу:

- внести доповнення до Регламенту щодо можливості і порядку проведення ВИЇЗНИХ пленарних засідань ради;

 

1 Comment on "Як міська влада хоче заховатися від виборців"

  1. Вольный слушатель | 12/11/2018 at 5:36 pm | Відповіcти

    Пан Говоров начинает показывать своё настоящее нутро и готовить плацдарм для дальнейшего освоения своего панства. Скоро и голоса депутатов не понадобятся за ненадобностью, а будут отрабатывать барщину. За холопов уже можно и не вспоминать. Ура, товарищи!

Leave a comment

Your email address will not be published.

*