Керівні вказівки

розпорядження Говорова3

І знову про розпорядженнями виконуючого обовязки міського голови, які публікуються на офіційному сайті міської ради.

1. Покарано триденною відпусткою без збереження заробітної плати

Виявляється що серед посадових осіб місцевого самоврядування та службовців виконавчих органів міської ради існують:

окремі посадові особи, тим паче керівники різних рівнів, які безвідповідально підішли до виконання розпорядження міського голови, показали низьку виконавчу дисципліну і навіть небажання виконання цієї процедури у зазначені терміни.

Це витяги з розпорядження Валерія Говорова № 184 ОС від 5 листопада, щодо підсумків проходження чиновниками обов’язкового щорічного профілактичного медичного гляду.

Неслухів покарано так:

 • всіх посадових осіб місцевого самоврядування та службовців, які не пройшли медичний огляд, з будь-яких причин, відсторонити від виконання обов’язків за посадою на 3 робочих дня, починаючи з 06 листопада 2018 року згідно чинного законодавства для проходження щорічного медичного огляду;                          
 • - інформацію про результати проходження профілактичного медичного огляду посадовими особами, яким визначено додатковий час (відпустка без збереження заробітної плати), надати через кадрову службу виконавчого комітету Куп’янської міської ради до 09 листопада 2018 року.

На жаль ні прізвищ, ні кількість порушників не повідомляється. Отже скільки завдяки такому покаранню зекономлено бюджетних коштів – невідомо

 2. Скорочення людей чи видатків на їх утримання?

В іншому розпорядженні теж йде боротьба за економію бюджетних коштів за рахунок чиновників. Чи буде когось скорочено, чи все минеться скороченням премій та доплат – буде зрозуміло пізніше.

розпорядження Говорова

3. Головних лікарів попереджено. 

Інші два розпорядження стосуються резонансних подій, які збентежили все місто.

Перше стосується головних лікарів Ківшарівської, Вузловської і міської лікарень.

Їх теж, як і всіх працівників лікарень окремим розпорядженням попередили про можливе звільнення в зв’язку  зі створенням територіального медичного об’єднання ( ТМО)

Протягом двомісячного терміну після попередження про наступне вивільнення, Наталію Черкашину зобовязали ознайомити під розпис вищезазначених головних лікарів з вакантними посадами у ТМО.

А ще очильниці міськздраву наказано:

- забезпечити складання акта у разі відмови цих працівників від ознайомлення з цим розпорядженням, переліком вакансій. У разі відсутності вакантних посад підготувати документи для звільнення відповідних працівників згідно з пунктом 1 статті 40 Кодексу законів про працю України.   

4. Рештки від майданчика закомуфлюють

І останнє на сьогодні розпорядження розраховане на замітання навіть слідів від колишнього дитячого майданчика в мікрорайоні “Ювілейний”.

розпорядження Говорова2

 

 

 

3 Comments on "Керівні вказівки"

 1. Макогон Иван | 13/11/2018 at 5:03 pm | Відповіcти

  … Новий керівник… працює… Ух ти !

 2. Макогон Иван | 13/11/2018 at 5:12 pm | Відповіcти

  Є запит – Яку у вас опалення? У мене електричне : потолочні обігрівачі -Білюкс, 2 один. по 600 вт коден і один напольний на 700 вт… В самі холодні три місяці зими електроспоживання обходиться мені в 1500-1700 гр . субсидії нема…

 3. Вольный слушатель | 13/11/2018 at 5:31 pm | Відповіcти

  Семь вёрст до небес, да всё лесом. Крутой мужик!

Leave a comment

Your email address will not be published.

*