Листопад – саме час для ремонту доріг

DSC_0132

Високі латки і асфальт без бітуму на вул. 1 Травня

Вчора мені зателефонувала одна читачка і з обуренням почала розповідати про те, як минулого тижня полатали дорогу на вул. 1 травня навпроти РАЦСу і на повороті біля лікарні. Вона запевняла, що там точно все зроблено, як в знаменитій карикатурі, де дорогу латають коров’ячими кізяками.  Тільки це була якась гігантська корова, як і ті коржі асфальту, що тепер наліплено на дорогу.  “І це за нащі з вами гроші з міського бюджету!”  – завершила вона.

Я вирішив подивитися, що там зроблено насправді.

Дорогу насправді полатали великими латками. Але дуже незгарбно.  І машини замість потрапляння колесами до ям, тепер мають скакати через 8-сантиметрові пороги , які лишили по собі ремонтники з Коменерго.

DSC_0142 DSC_0145

А ще чомусь не вистачило глузду з’єднати раніше покладений асфальт з новою наліпкою і там машини скачуть двічі.

А найбільше мене вразила латка на повороті до вул. Лікарняної.  Вочевидь на неї пішов щебінь майже зовсім без бітуму. Ось тут на відео зрозуміло, що я маю на увазі.

 

Капітальний ремонт початку вулиці Студентської.

Сьогодні продовжувались роботи по капітальному ремонту частини вул. Студентської від центрального перехрестя до повороту на автовокзал.  Техніка працювала досить інтенсивно. Товщина асфальтового шару там до 10 см.

Як сказав мені керівник «Коменерго-Куп’янськ» Роман Нерсесов, вони поспішають завершити ремонт цієї ділянки дороги до снігопадів.

А ще він звернув мою увагу на хамську поведінку деяких водіїв, які не зважаючі на роботу і попереджувальні знаки, нагло пруться просто під працюючий асфальтоукладальник. На зауваження ще й репетують: “А мєнє нада!!!”.  Саме тому сьогодні поруч з бригадою ремонтувальників чергував даїшник.

Сподобалось, як повів себе водій рейсового автобусу, що виїжджав з автовокзалу на Харків. Він зупинився перед фішками, якими загорожено зону роботи з центру міста, вийшов з кабіни, прибрав ті фішки, проїхав за перехрестя, зупинився, знову вийшов з автобусу і акуратно поставив фішки на місце. Втім, поки він виїжджав, одразу знайшовся один бидло-водій, який намагався проскочити в ту дірку по участку, що ремонтується. Та побачивши даїшника, швиденько розвернувся і втік.

Звісно ремонт викликає деякі незручності, але ж ремонт нарешті робиться, і робиться він для нас, тому варто потерпіти.

 

 

 

 

 

 

 

Be the first to comment on "Листопад – саме час для ремонту доріг"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*