Відставка Римського

Римський М.

Протягом останнього місяця ківшарівське “землячество” у міській раді зменшилось одразу на двох депутатів.

Спочатку раптом з’явилася заява Сергія Васильця, якого дуже поважають ківшаряни.

А сьогодні з’явився ось такий проект рішення сесії

Римський

Тобто, з фракції “Відродження” пішов найдосвідченіщий і найповажніший депутат, який ніколи не боявся казати правду у вічі ні Остапчуку, ні Войтюку, ні всім іншим, бо він жорстоко відстоював інтереси міста та селища.

Його спочатку дивувала, а потім просто злила бездарність і безтолковість міського керівництва, а ще їх постійна прогнутість перед Остапчуком, якому завжди було начхати на майбутнє Куп’янська.

Згадайте виступ Михайла Івановича на сесії, коли з порушеннями було призначено заступником міського голови Геннадія Мацегору. Римський тоді оприлюднив, які премії та надбавки нараховують собі керівники міста. І одразу після цього відродженці закрили від народу цю інформацію.

Римський тоді разом з усіма членами бюджетної комісії були не тільки проти призначення Мацегори, а й пропонували скоротити посаду Стокоза, як заступника по Ківшарівці. І на сесії він голосував проти Мацегори. Але слухніна більшість “відродженців” разом з тимошенківцями та кількома іншими не дослухалася до слів Римського.

Ось це відео (вибачте, але з поганим звуком).

Згодом Римський, в ситуації повного невігластва керівництва, відмовився бути головою бюджетної комісії, адже він постійно був у меншості на сесії.

І от тепер ця заява, про складання повноважень депутата.

Шкода, коли сильні депутати покидають раду. Не вірю, що той, хто прийде йому на заміну зробить щось корисне для міста і звісно для Ківшарівки.

А далі там по виборному списку відродженців йде Дмитро Огреб, який вже завтра  прийматиме присягу депутата замість Сергія Васильця.

Наступним йде Микола Курило, потім чередою Галина Мартишко, Віталій Волков, Лідія Зеленська, Лілія Глущенкова тощо.

Be the first to comment on "Відставка Римського"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*