Холод у оновленій спортивній залі

головна

Сьогодні, 28 листопада, в залі карате школи №4, який колись давно привели до ладу і наразі підтримують своїми силами спортсмени, їх батьки та тренери клубу “NORVEN”, відбулося відкрите тренування, на який прийшли чиновники, щоб вручити клубу сертифікат, як переможцю обласного конкурсу міні проектів “Разом у майбутнє”.

Цей конкурс проводиться на паритетних умовах. Частину грошей має сплатити сам конкурсант, частину міський бюджет, а найбільше – обласний бюджет.

Геннадій Мацегора, який вручав той сертифікат, звісно не зміг видавити з себе, те, що гроші від конкурсанта виплатив президент клубу “NORVEN” і голова правління компанії UFC Олег Лущик.

Не згадав він ні ім’я, ні прізвище засновника клубу та його головного тренера Олександра Буряка, якому вручав сертифікат.

Схоже заступник міського голови з питань освіти, культури та спорту не знав і суті мініпроекту, бо сказав, що завдяки проекту тепер у клуба є спортивне “обмундірованіє”.

А насправді клуб “NORVEN” отримав дуже якісний татамі, сучасні шведскі стінки, степ-платформи, пади (лапи) та манекени для тренування ударів тощо.

Технічні умови для тренувань наших каратистів значно поліпшилися, але  батьків та тренерів юних спортсменів дуже непокоїть холод в залі, адже каратисти виходять на татамі босоніж.

Минулого року взимку температура була близько +7°C. Тоді батьки та тренери за власні кошти придбали і встановили в залі велику сучасну опалювальну батарею.

Але навіть вона змогла нині підняти температуру лише до +9°C, адже міські чиновники літо краснеє проспівали і не знали, що єдиний котел в котельні мікрорайону “Ювілейний” дуже слабкий для такої кількості споживачів тепла.

Тепер чиновники один поперед одного розповідають, що в середині грудня (!) вони привезуть, а потім встановлять сюди ще якийсь котел, що дасть змогу підняти температуру аж на 10°C.

Але ж справжні спортсмени не мерзнуть, чи не так?

Відкрите тренування клубу проводилося в такому форматі, що з найменшими каратистами займалися в парах і члени збірної України, багаторазові чемпіони та призери першості Харківщини та України, учасники європейських турнірів.

Мене дуже вражає терпляче і серйозне відношення чемпіонів до такого тренування, і безпосередність та наснага малечі. Тут панує справжній дух спортивної сім’ї.

Ось відеозвіт відкритого тренування і вручення сертифікату. Подивіться, не пошкодуєте :)

 

DSC_0148 - копия DSC_0152 - копия

Be the first to comment on "Холод у оновленій спортивній залі"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*