Сесія, свято, зірки та ялинка

головна

Сьоме грудня – це особливий день для чиновників і депутатів Куп’янська, адже тоді в Україні відзначається День місцевого самоврядування.

Так сталося, що цього року саме на це свято було призначено і позачергову сесію міської ради. Залу з обох боків було прикрашено двома велетенськими маже чорними зірками і новорічною ялинкою.

На сесії розглянули кілька питань пов’язаних з бюджетними рішеннями Харківської обласної сесії, яка відбулася напередодні.

Область виділила гроші на куп’янську медицину, щоб погасити заборгованість і по заробітній платні, і по інсулінам.

Вважаю, що таке в першу чергу стало можливим завдяки  активної громадскості міста, яка своїми протестними акціями і зверненнями привернула увагу обласного керівництва до медичного провалля, що утворила в Куп’янську Остапчукова команда. А ще активісти постійно підштовхують і міську владу до виконання своїх обов’язків.

Втім 7 грудня на куп’янській сесії Валерій Говоров розсипався в компліментах саме депутатам і чиновникам, які, за його словами, так плідно попрацювали, що отримали найбільшу обласну латку на діру в нашому міському бюджеті. А те що ці самі люди й довели ситуацію до абсурду – ні слова. Може це він так вихваляв  своїх саме на честь свята?

З приводу створення в бюджеті міста Цільового фонду, який має поповнюватися “благодійними” внесками, було сказано, що міська влада тут не причому, то, мовляв, кабмін таку вказівку дав. Але ж дав він ту вказівку, щоб місто могло приймати участь у різних ярмарках та виставках. А куп’янське положення про Фонд передбачає витрати і на потреби громади, і на різні забаганки влади.

Ще було розглянуто перерозподіл коштів з різних напрямків. Дуже здивувало рішення забрати гроші з ремонту загальноосвітніх шкіл і передати їх на спортивну школу.

У розділі “Різне” виступило двоє активістів. Але в цей час до зали вже почали заходити глядачі та самодіяльні артисти для святкового концерту, частина депутатів кинулась здавати свої пульти для голосування і тому слова активістів потопали в передсвятковому гаморі.

Потім були урочистості з грамотами та святковий концерт, прикрасою якого стали виступи юних куп’янчан.

DSC_0138 DSC_0141

DSC_0150 DSC_0153

DSC_0155DSC_0162

DSC_0166DSC_0175

DSC_0178DSC_0179

DSC_0180DSC_0199

DSC_0193DSC_0195

DSC_0196DSC_0188

DSC_0190DSC_0210

DSC_0222DSC_0230

DSC_0231DSC_0135

Be the first to comment on "Сесія, свято, зірки та ялинка"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*