Судова хроніка

Товстолоб

Куп’янський міськ-районний суд щомісяця розглядає сотні різних справ – цивільних, кримінальних та про адміністративні правопорушення.

Ось кілька розглянутих вже в грудні 2018 року

 За керування авто у п’яному вигляді

18 листопада 2018 року близько 03-50 години в Куп’янську на вул. Садовій чоловік керував автомобілем з явними ознаками алкогольного сп’яніння, що підтверджено результатами медичного огляду.

Суд постановив визнати водія винним в скоєнні адміністративного правопорушення, та накласти на нього стягнення у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 10200 (десять тисяч двісті) гривень 00 копійок. А ще він має заплатити 352,4 грн судового збору.

Крім того, порушника позбавлено права керування транспортними засобами на один рік.

Невірно складений протокол

Прикро, але інколи суд повертає справи про адміністративні порушення на дооформлення з-за неуважності особи, яка складала протокол про те порушення.

Так, 1 листопада 2018 р. перевіряючими було виявлено особу, яка на міському ринку торгувала свіжою рибою. На трьох товстолобиків загальною вагою 9 кг. у продавця не було ніяких документів.

Але в протоколі прізвище продавця двічі написано по різному, та ще й не вказано дату правопорушення, а лише місяць, та й в описі-оцінці відсутня дата складання протоколу.

Суддя постановив:

Справу про притягнення до адміністративної відповідальності продавця риби повернути для належного дооформлення.

Про долю товстолобиків у справі не повідомляється…

З 2004 року злодій отримав від суддів у сукупності 27 років за гратами

В ніч з 30 на 31.03.2018 р. двоє чоловіків з корисливих мотивів проникли в незачинений сарай № 2 на території молочнотоварної ферми ПСП «Смородьківка» в селі Велика Шапківка і викрали там зварювальний трансформатор вартістю 8 390 грн. 20 коп. та гноєзбиральний сталевий транспортер, довжиною 20 метрів, вартістю 2 856 грн.

Вкрадене вони розібрали на металобрухт.

Один зі злодіїв вже мав до цього 6 судимостей протягом останніх 14 років за: умисне знищення майна,  крадіжки, втягнення неповнолітніх у злочинність,  хуліганство, зберігання наркотиків.

І осуджений він за ті злочини був загалом на 23 роки і 1 місяць!

Але постійно з відтермінуванням покарання з іспитовим строком!

А ви кажете – Насіров…

Та нарешті цього разу злодій отримав 4 роки позбавлення волі і був взятий під варту в залі суду.

Його поплічник, у якого колись було знято судимість, тепер отримав 3 роки 6 місяців, але його звільнено від відбування покарання з випробуванням протягом іспитового строку у три роки.

 

 

 

Be the first to comment on "Судова хроніка"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*