Куп’янчанка Анастасія Бурлак – чемпіон України

Бокс

Минулого тижня в Івано-Франківську пройшов Чемпіонат України з боксу серед жінок до 22 років, молоді та юніорок.

Учениця 7 класу НВК №7 міста Купянська Анастасія Бурлак стала чемпіоном України серед юніорок у ваговій категорії до 36 кг.  Вона нокаутом перемогла у фіналі  спортсменку зі Львова. Тренер спортсменки Андрій Новіков

бокс 2

А учениця 8 класу Гімназії №3 Олександра Манько, вихованка тренера Ігоря Мартинова, стала срібним призером у ваговій категорії до 45 кг. У півфіналі вона перемогла спортсменку з Черкас, але у фіналі посупилася одеситці.

Бокс 32

За результатами змагань першість у командному заліку посіла збірна Івано-Франківської області, яка здобула 8 золотих, 3 срібні та 6 бронзових медалей. Друге місце посіла збірна Харківської області, за яку і виступали купянські дівчата. На третьому місці збірна міста Києва.

Вітаємо наших чудових дівчат і їх тренерів з успіхом!

Відео фіналів. Переможний бій Анастасії Бурлак починається на 24 хвилині 30 секунді трансляції.

1 Comment on "Куп’янчанка Анастасія Бурлак – чемпіон України"

1. Спасибо,что обратили на мой комментарий и написали о нашей чемпионке, наш НВК №7 гордится чемпионкой!