Про холод в ківшарівському “Теремку”

Теремок головна

Комісія  вчених “учьотчиків”

Сьогодні минув місяць від дня створення в Куп’янську комісії з якоюсь необов’язковою назвою “Для вивчення питань дотримання вимог санітарного законодавства в закладах освіти міста”.

Зважте : не для вирішення питань, а просто для вивчення. Такі “вивчення” більше підходять для написання якоїсь дисертації, а не для конкретної роботи.

У першому пункті розпорядження Валерія Говорова № 348 від 19 листопада деталізовано, що саме має вивчати та комісія: “… дотримання вимог санітарного законодавства (у частині дотримання температурного режиму)”.

Очолює комісію Геннадій Мацегора і до неї входять кілька працівників відділу освіти та комбінату харчування і якийсь безіменний предстваник нової теплової контори ОІТЦ.

За минулий місяць тільки на сторінках соц. мереж було опубліковано кілька скарг батьків дітей, які зараз мерзнуть у дитсадку “Теремок”, що в Ківшарівці.

Крім того батьки скаржаться і до відділу освіти, і до можновладців. Але в дитсадку як було, так і є холодно. В кількох приміщеннях температура зранку ледь сягає  10 – 13 градусів і то при включених електрообігрівачах.

А комісари з комісії ще продовжують вивчати питання?

Не димить. А раптом буде диміти?

Минулого опалювального сезону в садку було дуже тепло, бо поруч є міні котельня на пелетах, якою садок і опалювався.

Та ось раптом кілька мешканців будинків, які стоять поруч, написали скаргу , що їм від тієї котельні БУДЕ чадіти.

теремок 4 - копия

І насправді при пробному запуску котельні в жовтні в ній палили якийсь непотріб і з труби йшов чорний дим.

Але для того і існують технічні умови, які вимагають використовувати в котлах пелети тільки визначеного гатунку, і які зовсім не чадять.

Ніхто ту скаргу не перевіряв як годиться при працюючих котлах на потрібному паливі, але котельню заборонили використовувати.

Цікаво, що скаргу на міні котельню підписали і господарі двох торгівельних точок, які стоять поруч і які самі дуже чадять своїми буржуйками. Це вони на фото

Теремок 6

Сьогодні скарги від батьків розійшлися по різним високим інстанціям.

Депутату міської ради Максиму Глушку, який опікується  проблемою, можновладці спочатку прислали ось таку наглу відповідь:

теремок 3

А сьогодні навіть пообіцяли… направити до дитсадка ту саму комісію (!) у суботу 22 грудня. Схоже міське керівництво хоче затягнути вирішення проблеми як найдовше, а там і весна…

Втім Максим Глушко направив свого листа і керівництву області, може тоді почнуть щось робити.  На жаль у нас місцева влада й досі працює лише за командами згори.

А що теплопостачальна контора?

Така ситуація вигідна  ОІТЦ, адже їм тепер непотрібно в дитсадку тримати робітника з обслуговування міні котельні.

А ще, при роботі міні котельні контроль з боку завдуючої садком занадто конкретний, адже вона контролює подачу тепла і вимагає, коли потрібно, додати або навпаки знизити температуру.

А при централізованій подачі всі споживачі потерпають в купі і ніхто ніяк не впливає на роботу чергових заїжджих теплопостачальників.

DSC_0167

І знову про відмову остапчуківців від НЕФКО

Місцевий керівник ОІТЦ у відповідь на закидання про холод в дитячому закладі посилається на дуже погану теплову ізоляцію самої будівлі дитсадка, мовляв там вікна та двері погані і через дах та стіни теж великі втрати тепла.

А це саме той обєм роботи, за яку брався, в тому числі і в цьому дитсадку, міжнародний проект НЕФКО, від якого куп’янські відродженці відмовилися.

Офіційно тоді переляканим Заніком було сказано, що грошей на співфінансування проекту немає, бо всі гроші в бюджеті з’їли медики.

А насправді – недолуге керівництво міста готове було співпрацювати з НЕФКО лише за умови, що саме наші “рішали” будуть обирати виконавця робіт. Іноземці на таке шахрайство не погоджуються, от і з’явилася відмазка про відсутність грошей.

А в “Теремку” – холодно.

І чи буде тепло цієї зими – невідомо, невже вся надія на доброго царя  Світличну? Може як дасть копняка нашим неробам – все виправлять?

І ще дуже цікаво, а як опікується проблемою ківшарівського дитсадка “намісник” Говорова в селищі Ківшарівка Сергій Стокоз,  чи просто чекає “благополушних” висновків Мацегорівської комісії ?

 

 

 

1 Comment on "Про холод в ківшарівському “Теремку”"

  1. Вольный слушатель | 18/12/2018 at 7:51 pm | Відповіcти

    Пан Говоров отрабатывает свою должность пану Остапчуку. Создал ещё один бюрократический аппарат, который вроде бы что-то делает. И всё за деньги налогоплатильщиков. А когда батареи были нужной температуры, то и наши дети были в тепле, и хватало санэпидемслужбы.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*