Як лікують Віку Олійник

Від Броніка

Народна підтримка хворої дівчинки з Ківшарівки Віки Олійник була просто вражаючою.

На заклик про допомогу відгукнулися куп’янчани, ківшаряни і вузловчани, жителі сел, волонтери, ветерани АТО і ООС, підприємці і пенсіонери, учні і вчителі всіх шкіл Куп’янська та ще велика кількість людей з різних областей України і навіть наші земляки з Європи.

Цьому посприяли і мої колеги з обласних ЗМІ, які оперативно поширили інформацію про Віку.

Одразу наші волонтери і ветерани АТО вже протореними ними шляхами, через колег з Києва вийшли на провідних спеціалістів урологів в столичній лікарні Охматдит.

Там, коли дізналися про те, який стан дівчинки –  запропонували терміново везти її саме до Києва. Професор з Охматдиту оглянув Віку і одразу зв’язався з керівництвом національного інституту урології. І тамтешні провідні лікарі взялися допомогти.

Отже, вже другий тиждень Віка лежить на лікуванні і обстеженні в інституті урології. Саме там є методики і особливі препарати під ті методики, які почали реально допомогати дівчинці.

Та нирка, яка була дуже збільшеною і навіть розглядалось питання  про її видалення, за тиждень прийшла майже до нормального розміру. Тато дівчинки сказав, що навіть колір обличчя донечки посвіжішав. Тато майже постійно поруч з Вікою, але ночувати ходить в недорогий хостел, який йому допомогли знайти києвські волонтери.

Іде інтенсивне лікування і одночасно вирішується, яке саме оперативне втручання і коли буде їй потрібне. А без цього не обійтися. Щонайменше  ще 2 тижні Віка буде знаходитись в інституті.

Звісно їй дуже хочеться на Новий рік бути дома. Але зустрічати його вона буде таки на лікарняному ліжку в Києві, лікування має продовжуватися. Їй там скучно, адже навіть телефончик у неї ще кнопочний.

Але сьогодні наша землячка Віка Олійник отримала справжній сучасний подарунок! Волонтер Володимир Курило крім вітань від земляків, передав їй від Святого Миколая справжній планшет і дитина дуже рада.

Вона передавала велику подяку всім добрим людям і Святому Миколаю за підтримку.

Молимося за цю маленьку дівчинку!

Від Броніка

Be the first to comment on "Як лікують Віку Олійник"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*