Сесія голосує оптом

DSC_0137

Сьогодні відбулася сесія міської ради, яка спочатку вразила кількістю поліції, яка мабуть мала охороняти депутатів від народа.

Єдине що порадувало – більшість поліцейських то чарівні дівчата.

DSC_0138

Власне народ сьогодні мовчав. І це розв’язало остапчуківцям руки. Вони порушили всі моральні норми і закони при розгляді надважливих для міста питань.

По-перше, бюджет міста на 2019 рік не розглядався на бюджетній комісії зі звітом головних розпорядників коштів. Громадські слухання нібито провели та мабуть зарахували їх як засідання бюджетної комісії.  А за бюджет наступного року на сесії відродженська більшість мовчки проголосувала.

По-друге, 7 питань та сама слухняна більшість депутатів вирішила проголосувати оптом, чи то пакетом, без обговорень і роз’яснень.

Це:

–  Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Куп’янська на 2019 рік.

- Про затвердження Програми з охорони навколишнього природного середовища м. Куп’янська на 2019 рік.

– Про створення комунального підприємтва “Комунальник».

– Про створення комунального підприємства «Куп’янський Водоканал».

– Про передачу житлових будинків на позабалансовий рахунок КП “Благоустрій міста” .

– Про передачу транспортних засобів на баланс КП «Благоустрій міста»

- Про подовження терміну реалізації міні-проекту.

Було зрозуміло, що такий “оптовий ” підхід до вирішення важливих питань для міста був зрежисований заздалегіть і розіграний відродженцями та їх посіпаками вже в залі засідань.

Депутат Валерій Кравцов з сарказмом запитав у головуючого Говорова: “А чому тоді всі 40 питань порядку денного сесії не голосувати теж пакетом?”

За оптово-пакетне прийняття рішень депутати голосували так:

DSC_0159

DSC_0160

(зелене – то “за” пакетне прийняття рішень)

А хотілось би почути, чому утворилися такі гігантскі суми заборгованності перед державою у водоканалу, ЖКП-1 та цукрозаводських комунальників за часів керування остапчукової бригади.

У одного водоканального підприємства “Комсервіс “, яким донедавна керував Анатолій Шишов, як виявляється, 30 000 000 грн. боргу по податкам і зборам та плюс 11 000 000 гривень – штрафи і пені на ті несплачені державі борги! Отже “Комсервісу” – кінець, створюється нове підприємством під старою назвою “Водоканал”. Та й інші боржники ось-ось сконають.

Отже, бюджет на 19 рік відродженці прийняли без належного обговорення. Без обговорення створили і якісь нові підприємства замість тих, які ніби-то збанкрутіли.

І все це під охороною поліції.

А ще, замість Михайла Іванович Римського у відродженців з’явився новий депутат міської ради, який склав присягу і потім слухняно голосував за всі питання. Знайомтесь, ось що Микола Курило розповів про себе:

Be the first to comment on "Сесія голосує оптом"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*