Туманні кадри

гголовнаа

Ще кілька кадрових розпоряджень було видано т.в.о. міського голови Валерієм Говоровим наприкінці минулого року. На офіційному сайті міської ради ті розпорядження зявилися вже цього року, і то ще не всі .

 Дмитра Карєлова звільнено і призначено

Нарешті зявилося документальне підтвердження звільнення з 31 грудня начальника ЖКП-1 Дмитра Карєлова і одночасне призначення його з 1 січня на посаду начальника КП “Благоустрій міста”, з укладенням персонального контракту терміном 1 рік.

Сергій Стокоз після Різдва стає пенсіонером

А Сергій Стокоз, заступник міського голови відповідальний за стан справ селища Ківшарівка , якому 29 листопада виповнилося 60 років, з 8 січня звільняється в зв’язку з виходом на пенсію.

Що з цією потрібною, чи непотрібною посадою буде надалі – покаже час.

У непримиримій боротьбі з куп’янською корупцією заміна головного борця. 

І як стало відомо, сьогодні останній робочий день був у Тетяни Шарапової на посаді старшого інспектора з питань запобігання і виявлення корупції апарату міської ради .

Це мені підтвердила сама Тетяна Вікторівна, сказавши, що й насправді йде з виконкому, але про подальшу свою долю вона нічого не сказала.

Мабуть щоб не наврочити.

Хто тепер дасть згоду за найменшу у виконкомі зарплату запобігати та боротися з клятою корупцією серед чиновників  – невідомо.

Be the first to comment on "Туманні кадри"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*