Засуджено вандала за наругу над могилами

2fb77bfb5928f8ad0f10872bf40f2646

28 грудня в Куп’янському міськрайонному суді розглянуто кримінальну справу, яка належить до категорії  “Злочини проти громадського порядку та моральності. Наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого”.

В серпні 2018 року всіх куп’янчан обурили кілька випадків розкрадання чавунних огорож могил на міському кладовищі в районі телевежі.

Як виявилося, зробив це мешканець однієї малосімейки селища Ківшарівка. Спочатку він руками розхитав і витяг з землі чавунний стовпчик з огорожі одного сімейного поховання і здав на металобрухт. Через кілька днів вандал  вкрав з іншої могили вже два чавунних стовпчика, потім ще один.

А 28 серпня коли він видер з землі вже три чавунних стовпчика, подробив їх та завантажив на тачку, його нарешті піймали працівники кладовища.

Всього той мерзотник накрав чавунних стовпчиків трішки більше ніж на 300 гривень.  Але він скоїв злочин, який кваліфікується не як крадіжка, а як наруга над могилою.

За це суд призначив йому покарання у вигляді чотирьох років шести місяців позбавлення волі.

Але за законом, суд звільнив злодія від відбування призначеного покарання, якщо він протягом дворічного іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладенні на нього обовязки:

- періодично зявлятися для реєстрації до уповноваженого органу з питань апробації;

- повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи;

- не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.

Be the first to comment on "Засуджено вандала за наругу над могилами"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*